Ekipman İnceleme

Baton Çantaya Nasıl Bağlanır?

Tozluk Seçimi ve Kullanımı

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 245

    Tozluklar Neden Önemlidir? Dürüst olmak gerekirse bazen önemli değildir. Aslında şort ve yürüyüş sandaletleri giyildiğinde zaten kullanmakta zordur. Hafif, kısa yürüyüşlerde de çoğu kişi tozluğu gerekli görmez. Kar, su, çamur veya kum tanecikleri su geçirmezliği yüksek botlara bile gizlice girebilir. Çalılık veya dikenli orman yapısının olduğu bir bölgede botlarınızı, pantolonunuzu ve bacaklarınızı korumak için ilave bir katmana ihtiyaç duyarsınız. Bunu tozluk kullanarak sağlayabilirsiniz. Çünkü tozluklar ayaklarınızı bu gibi etmenlerden korumak için ayakkabılarınızın üst kısımlar..

Baton Çantaya Nasıl Bağlanır?

Baton Çantaya Nasıl Bağlanır?

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 197

  Yürüyüş batonları, dere geçişi, ıslak, engebeli zeminde destek almak, ka..

Deuter Futura 32 Çanta

Deuter Futura 32 Çanta

Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 251

Teknik özellikleri (FUTURA 32) Ağırlığı : 1580gr ..

Neden Sırt Çantası Yağmur Kılıfı Kullanmalı?
Bünyami̇n ŞAHİN 8 ay önce Yorumlar 84
Günler, haftalar boyunca kocaman bir sırt çantasıyla seyahat ediyorsanız, kesinlikle yağmuru yersiniz ve igüzel hava koşullarına pek az rastlarsınız. ..
Ekipman İnceleme
Dikkat köpek var

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_ekipman.php(863): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20