ÇATALCA KÖYLERİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

KALFA KÖYÜ SPONTANE YÜRÜYÜŞ VE SUCUK MANGAL YAPIYORUZ

Kalfa, 34540 Çatalca/İstanbul, Türkiye

3 Aralık , Perşembe

GÜNÜBİRLİK

Otobüs

ÇATALCA KÖYLERİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

6 ARALIK ÇATALCA KALFA KÖYÜ

10 İLA 15KM ARASI

SPONTANE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE SUCUK MANGAL

Bu hafta pandemi kısıtları nedeniylen istanbula yakın çatalca bölgesinde olacağız.perşembe sabahı 10.00 ,a kadar çatalcanın kalfa köy meydanında buluşuyoruz.10.15 yürüyüşe başlıyoruz.herhangi bir parkura bağlı kalmadan , yürümekten keyif alacağımız yollara ve patikalara gireceğiz.biraz köyün doğasına çıkıp biraz keyif biraz keşif bir yürüyüş yapacağız.tahmini 10 ila 15 km arası bir yürüyüşle en geç 17.00 bitirmeyi planlıyoruz.yanımıza sucuk ekmeklerimizi alıp güzel bir doğada sucuk mangalda yapacağız.

etkinlik sorumlusu adem tozkaptı 05438068952

PANDEMİ KURALLARI: etkinliğimiz özel araçlarlan gerçeklaşecektir.pandemi kurallarına azami dikkat göstereceğiz.pandemi kurallarına tam anlamıylan uymak sosyal bir zorunluluk şahsi bir sorumluluktur .

etkinliğimiz en fazla 10 kişi ile gerçekleştirilecektir.

YEME İÇME NOTU: kahvaltımızı evlerde yapıp çıkıyoruz.öğlen yemeğimiz doğada.ateş yakacağız.sucuk mangal yaparız.dileyenler yanlarında sucuk ekmeğini getirsin kendin pişir kendin ye yapacağız.akşam yine evlerimizde.

ULAŞIM: ulaşımımızı özel araçlarlan sağiıyoruz.özel aracı olmayan arkadaşları,boş yer olması durumunda özel araçlara planlama yapacağız.etkinlik sorumlusuylan koordine edilebilir.

MAALİYET...etkinliğimiz ücretsizdir.ancak aracı olmayan arkadaşlar bindikleri aracın yakıt masrafına ortak olacaklardır.50tl

Katılımcı Listesini Görmek için " Üye Girişi " Yapmalısınız
06:30

İNCİRLİ ALFEMO

06:40

CEVİZLİBAĞ

06:45

MECİDİYEKÖY YKB

06:46

SAİT ÇİFTÇİ

07:00

KADIKÖY EVLENDİRME

07:10

E5 GÖZTEPE KÖPRÜSÜ

07:11

E5 MEDİKAL PARK

07:20

E5 KOZYATAĞI CARREFOUR

07:25

E5 BOSTANCI KÖPRÜSÜ

07:30

E5 MALTEPE KÖPRÜSÜ

07:40

E5 KARTAL KÖPRÜSÜ

07:50

E5 PENDİK KÖPRÜSÜ

08:00

GEBZE CENTER

08:45

İZMİT

09:00

ÖZEL ARAÇ

09:01

ARAÇSIZ ETKİNLİK

Kolay Doğa Yürüyüşü Malzeme Tavsiyesi
  • Hava durumunu dikkate alarak giysi seçiniz.
  • Yürüyüş için uygun boğazlı bot, ayakkabı, sırt çantası, yedek tişört, kullandığınız ilaçlar, 1 litre su, hafif yiyecekleri yanınızda bulundurmalısınız.
  • Herkes kendi kişisel sağlık malzemelerinide yanında bulundurmalıdır.
Yürüyüş Etkinlikleri Uyarıları

Genel Yürüyüş Uyarısı

Her katılımcımız Poyraz Doğa'nın kurallarını kabul etmiş sayılır. Rehberlerimizin kararlarına itiraz edilemez. Rehber ortam ve diğer şartlara bağlı olarak programda değişiklikler yapabilir. Şikâyetler genel koordinatöre yapılır. Likya parkurlarının bazı bölümleri, kayalık ve çalılık patikalardan oluşabilmektedir. Katılımcıların donanımları (özellikle ayakkabı/bot) ve performansları bu koşullara uygun olmalıdır.

3 Aralık Perşembe

ETKİNLİK TAMAMLANDI

Etkinlik Sorumlusu
Adem TOZKAPTI

Adem TOZKAPTI