Pürenli Yaylası

Bolu / Mudurnu / Taşkesti

Puan 4.5 4.5 264 Derecelendirme 1039 Yorumları oku

Pürenli Yaylası Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Ateş Alanı
Göl Kenarı

Yorumlar

İlknur Şahin

Pürenli Yaylası Yorum

İlknur Şahin Google Yorumu 7 ay önce
Yıllardır kamp yapılan, galiba son bir aydır kampın yasaklandığı yayla. Cumartesi öğle gittik, cuma akşamından kalıp sorun yaşamadığını söyleyen insanlarla karşılaştık. Düzce’nin yerlileri herhangi bir yasak uygulanmadığını, kamp yapılmaya devam edildiğini söyledi. Akşama kadar da farklı çadırlar olmasına rağmen ne olur ne olmaz diye çadır kurmadık, jandarma uyarırsa diye bekledik. 7 gibi çadırlarımızı kurduk, jandarma saat 9’da adeta ŞAFAK OPERASYONU yapar gibi tehdit ederek bizi kovdu. Ateşi söndürelim, sabah erken saatte çıkalım, yol bozuk ve karanlık dediysek de dinlemedi. Geri gidin dedi. İstanbul’dan geldiğimiz yolu gecenin 11’unda geri döndük. Dönüşte köy yolunda da bir kaza olmuştu. Bizim gibi kovulanlardan biri miydi.... Değildir umarım.

Zuhal ALATAN

Pürenli Yaylası Yorum

Zuhal ALATAN Google Yorumu 6 ay önce
Doğa harikası. Ekim ayi sonunda gitmek nasip oldu. Yeşilin, sarının, kahverenginin tüm tonlarını görebilirsiniz. Fotograf çekimi yapmak isteyenler için doyumsuz bir ortam. Yolu iyi ama yine yüksek bir araç ile gitmekte fayda var. Yaylaya eristigimizde yabani dağ kekiği topladık. Sıkı giyinin ne de olsa yayla:)

volkan levent soylu

Pürenli Yaylası Yorum

volkan levent soylu Google Yorumu 7 ay önce
Taşkesti girişindeki göletin orada "çadır kurmak, piknik yapmak yasaktır" yazıyor olmasına karşın herhalde 31'a yakın çadırlı vardı. Uyarıya rağmen oluşmuş kalabalığa anlam verememiştim. Ertesi sabah sürü güden bir teyze gece jandarmanın geldiğini, bütün çadırları kaldırttığını söyledi. Sonrasında o tarafa yürüdüğümde gerçekten de hiçbir çadırın kalmadığını gördüm. Kısacası, insanların her yerde kafasına göre gidip çadır kurabileceği bir yer değil.

Emirhan Coşar

Pürenli Yaylası Yorum

Emirhan Coşar Google Yorumu 7 ay önce
KAMPA GİDECEK ARKADAŞLAR MUTLAKA OKUYUN : Yayla mükemmel 13-14 kmtoprak yol var aracınız rahatlıkla çıkabilir ancak biraz uzun sürüyor yayla yolunda telefon çekiyor ancak yaylanın girişinden itibaren servis yok pürenli yaylasının girişinde sol tarafa doğru balıklı yaylasının yoku var 2 km balıklı yaylası daha cok hoşumuza gittiği için ve telefon çektiği için balıklı yaylasına geçti ANCAK KAMP YAPACA ARKADAŞLAR İÇİN KENDİLERİNE FARKLI BİR KAMP ALANI SEÇMELİLER BİZ TAM ATEŞİMİZİ YAKTIĞIMIZDA JANDARMALAR GELİP YAYALADA KAMP KURAN ATEŞ YAKAN HERKESİ APAR TOPAR KALDIRTIP YAYLADAN GÖNDERİYORLAR AKSAM SAAT 21.31 da gelen jandarmalar bizi gönderigi icin o an kalacak baska bir yayla da bulamadık ger dönmek zorunda kaldık.

Melih Solmaz

Pürenli Yaylası Yorum

Melih Solmaz Google Yorumu 8 ay önce
Çok güzel bir yer fakat ateş yakarak bütün çimenleri ve doğal güzellikleri mahvetmiş bilinçsiz insanlar. Kamp yasak dendi fakat istanbuldan geldiğimiz için mecburen çadırımızı kurduk yine. Akşama doğru orman genel müdürlüğünden gelip akşam işlem yapmak zorunda kalırız kalmaya devam ederseniz işlem yapacağız dediler fakat akşama doğru kimse de gelmedi. Civarda soğuk su içebileceğiniz ücretsiz çeşmeler mevcut aynı zamanda küçük bir esnaf, temel ihtiyaçlar için şeyler satıyor. Geceleri çok soğuk oluyor ona göre tedariki gelmekte fayda var.

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Pürenli Yaylası Hakkında

Pürenli Yaylası Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Pürenli Yaylası Nasıl Gidilir?

Adresi: Ortaköy, Yeğenderesi, 14800 Taşkesti/Mudurnu/Bolu, Türkiye

Koordinatları: 40.648801, 31.050625

Pürenli Yaylası Yakınındaki Alanlar
Pürenli Yaylası iletişim
Pürenli Yaylası telefon
Pürenli Yaylası nerede
Pürenli Yaylası yol tarifi
Pürenli Yaylası nasıl giderim
Pürenli Yaylası firma profili
Pürenli Yaylası firma hakkında
Pürenli Yaylası mesai saatleri
Pürenli Yaylası iletişim bilgisi