Akçakese Plaji Kamp

İstanbul / Şile / İmrenli

Puan 4 4 1202 Derecelendirme 1020 Yorumları oku

Akçakese Plaji Kamp Fiyat 2021

Giriş - Otomobil 40

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Yorumlar

Sinem Ayaz Akaslan

Akçakese Plaji Kamp Yorum

Sinem Ayaz Akaslan Google Yorumu 7 ay önce
Dış çekim için tercih ettiğimiz bir plaj. Kayalıklar ve kumsal fotoğraflarda mükemmel çıkıyor. Denizi de çok güzel görünüyordu tertemiz cam gibi ama Karadeniz'e güven olur mu bilemicem.

Pınar Engin

Akçakese Plaji Kamp Yorum

Pınar Engin Google Yorumu 8 ay önce
İstanbul’da böyle bir doğa harikasının olması bizi büyüledi. Bu mevsimde ıssız bir yer. Çok insan yok. Arabanızı rahatlıkla park edeceğiniz yerler mevcut. Alın yemeğinizi sandalye masanızı bütün gün manzaraya karşı ruhunuzu dinlendirin.

Abdulsamet Aslan

Akçakese Plaji Kamp Yorum

Abdulsamet Aslan Google Yorumu 8 ay önce
Öncelikle 4 yıldız vermemin sebebi kesinlikle işletme sahiplerinden dolayıdır. Yoksa 5 yıldızlı bir plajdır. Hatta İstanbul’un en iyi plajı diyebilirim. Neden? Çünkü denizi, kumsalı ve arkasının yeşilliği ve denizdeki büyük kaya parçaları ile Tayland’ı andırıyor. Ve fotoğraflarla resmen görsel şölen sunuyor. Efendim plaja giriş araçla 41 TL. Sahilde , denizde kullanılabilen ayarlanabilir koltuk ve şemsiye kiralayabilirsiniz. Tuvalet, duş ve soyunma kabini var ama hijyen sıfır. Sahil girişi dar olduğu için haftasonları kalabalık olabiliyor. Soğuk ve rüzgarlı havalarda deniz aşırı dalgalı. Sıcak havalarda ise çarşaf gibi. Yani bu denizin ortası yok:) Ayrıca buraya çadır atmak isteyen arkadaşlar Jandarma bölgesi olduğundan çadıra izin verilmiyor kursanız da Jandarma kaldırtıyor. Sonra vay efendim ben bilmiyordum olmasın 😊 Son olarak buraya geldiyseniz lütfen çöp poşetinizle sahilden çıkış yapın. Türk milletine bu kadar kirli olmak yakışmıyor. Buraya kadar okuduysanız burayla ilgili baya bi bilgi sahibi olmuşsunuzdur:)) Son bi güzellik; plajın en sağındaki merdivenlerden yukarı çıkıp manzaranın keyfine varın 😉📸

ÜmmüGülsüm Demir

Akçakese Plaji Kamp Yorum

ÜmmüGülsüm Demir Google Yorumu 10 ay önce
Akçakese herkesin çok da bilmediği bir plaj. şileyi devam edip çıkıyorsunuz o yüzden gayet temiz .erken saatlerde giderseniz suyun temiz ve berraklığını daha iyi görürsünüz nispeten plajda daha sakin oluyor. Öğleden sonra kalabalıklaşıyor ve su da bulanmaya başlıyor.Arabanızı otoparka bırakırsanız ücreti 51 tl olup duş ve wc yi ücretsiz kullanabiliyorsunuz. İsterseniz yol kenarına park edip yürüyerekte giriş yapabilirsiniz . deniz biraz dalgalı ama yüzülemeyecek gibi değil biz 5 yaşındaki oğlumla gerek kumda gerek denizde gayet eğlendik. Cankurtaran fazla açılmanıza müsade etmiyor ve ateş yakılmasına izin vermiyor.plajda çadır kurmayın anonsu yaptılar ama kimseye yaptırım uygulamadılar, Çadır kuran çok kişi vardı.

Murat Aydin

Akçakese Plaji Kamp Yorum

Murat Aydin Google Yorumu 7 ay önce
Konum ve manzara güzel... Yakında market VS yok. Alışveriş yapıp gelinmeli. Deniz dalgalı olunca sıkıntı... Yoksa harika.

Muslum Erdem

Akçakese Plaji Kamp Yorum

Muslum Erdem Google Yorumu 7 ay önce
Gayet güzel bir koy Fakat insanlarımızın çoğu doğaya ihanet ederek hertarafa çöp atıyor

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Akçakese Plaji Kamp Hakkında

Akçakese Plaji Kamp Fiyatları 2021

Giriş - Otomobil 40 TL
Akçakese Plaji Kamp Nasıl Gidilir?

Adresi: Akçakese Plaji, İmrenli, 34980 Şile/İstanbul, Türkiye

Koordinatları: 41.1551152, 29.7324036

Akçakese Plaji Kamp Yakınındaki Alanlar
Akçakese Plaji Kamp iletişim
Akçakese Plaji Kamp telefon
Akçakese Plaji Kamp nerede
Akçakese Plaji Kamp yol tarifi
Akçakese Plaji Kamp nasıl giderim
Akçakese Plaji Kamp firma profili
Akçakese Plaji Kamp firma hakkında
Akçakese Plaji Kamp mesai saatleri
Akçakese Plaji Kamp iletişim bilgisi