Ağva Seferoğulları Camping

İstanbul / Şile / Kurfallı

Puan 3.6 3.6 834 Derecelendirme 1090 Yorumları oku

Ağva Seferoğulları Camping Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

  • Cuma09:00-01:00
  • Cumartesi09:00-01:00
  • Pazar09:00-01:00
  • Pazartesi09:00-01:00
  • Salı09:00-01:00
  • Çarşamba09:00-01:00
  • Perşembe09:00-01:00
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Yorumlar

Emre Özpir

Ağva Seferoğulları Camping Yorum

Emre Özpir Google Yorumu 7 ay önce
İstanbul civarlarındaki en iyi kamp yerlerinden biridir. Özel kamp alanına gidip doğayla başbaşa bakir bir ormandaymış hissini en iyi yakaladığım alan. Tesise giriş yapıp sol tarafa arabanızı parkettikten sonra ya soldan tepeye doğru çıkın ya da denize giden yolun sonundaki ayrımdan sağa dönün iki yerde de insanlardan uzak ama tesiste olmanın güvencesiyle yemyeşil ağaçlar içinde yerler bulabileceksiniz. Tesise damsız alınmaması da artı puan benim için. Kız arkadaşınızla, eş ve dostla rahatlıkla gidebilirsiniz, saygılar.

Rabia Ören Dumlu

Ağva Seferoğulları Camping Yorum

Rabia Ören Dumlu Google Yorumu 7 ay önce
Kendi karavanımızla gidip birde kendi çadırımızı kurduk. 2 kişi karavan ve 2 kişi çadır için kişi başı 61 TL ücret ödedik. Etraf güzel, personel genç ve güler yüzlü. ---------------------ÖNEMLİ NOT-------------------- * Hafta sonu için tercih edecekseniz en erken cuma akşamından orada olmanızı tavsiye ederim, kalabalığı görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız. * Dinlenmek için gideyim , sessiz sakin bir gece geçireyimciler lütfen burayı tercih etmeyin. Çünkü çoğunlukla gençlerin bulunduğu bir mekan ve bir saatten sonra iş eğlence - gırgır - şamataya dönüyor. Her ne kadar görevliler uyarılarda bulunsa da insanlar buraya enerjilerini atmak için geliyorlar. Katlanamayacaksanız gelmeyin. -------------------------------------------------------------- ------------EKSİ DETAYLAR --------------- x - Girişte ücretinizi nakit ödemek zorundasınız, en kısa zamanda pos cihazı edinilmeli. 1 yıldızı bundan ötürü kırdım. x - Bir çok yorumda bahsedildiği gibi tuvaletler ve duşlar gerçekten çok sıkıntılı. Günde en azından 4 -5 kere temizlenmeli, çünkü özellikle hafta sonları inanılmaz kalabalık. x - Sular buz gibi. Soğuktan bağıran insanlardan ziyade uluyan insanlar vardı. Güneş enerjisi için ekipmanlar var ama hiç sıcak suya erişebilen biriyle karşılaşmadım. ----------- ARTI DETAYLAR---------------- +Çevre yemyeşil. +Herkesin grubu ile kalabileceği gibi güzel bölgelere ayrılmış. +Bulaşıklarınızı yıkayabileceğiniz bir lavabo var. ( insanoğlu her ne kadar başkasının kullanabileceğini görmezden gelip hayvan gibi kullansa da ..) +Çadırınız yoksa hazır çadırlar mevcut, içlerini görmedim ama kalan çok kişi vardı, kötü olsa o kadar insan kalmazdı diye düşünüyorum. +En fazla 5 dk mesafede deniz mevcut. Koy manzarası şahane ve sessiz sakin. Gerekli görülen koşullarda denize girilmiyor. +Ulaşılan koyu takip ettiğinizde Ağva merkeze kadar gidebilirsiniz yürüyerek, her yere çok yakın. Tesiste de her şeye kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. +Sabah taze sıcak ekmek geliyor.

Gülden Mutlu

Ağva Seferoğulları Camping Yorum

Gülden Mutlu Google Yorumu 8 ay önce
1 gün konakladık kişi başı 41 TL. Girişte sadece hoşgeldiniz dışında başka bir hizmet yok düz alan neredeyse yok yokuşa çadır kuruyorsunuz. tuvaletler arızalı 1 tane var o yüzden tuvalet kuyrukları var, gün içinde tuvalet ve duş temizleme diye bişey yok. duşlar zaten soğuk akıyo güneş anerjisi diye bitti diyorlar ama günün erken saatlerinde bile yok. çöpleri toplama dışında hizmet yok. Bulaşıkları yıkadığınız bir yer var orasıda sürekli tıkanıyor. Market var bir çok şeyi bulabilirsiniz ama market felan o kadar kirli ve salaş ki. İşletme olarak hiç memmun kalmadık. Ama gelen insanlar saygılı ve sessizdi rahatsız edici tipler yoktu kalabalık olmasına rağmen çok gürültülü değil.

Emin DENİZ

Ağva Seferoğulları Camping Yorum

Emin DENİZ Google Yorumu 7 ay önce
Tuvaletler temiz değil, kamp alanı sınırlı alan büyük ancak engebeli olduğu için yer bulmak zor biraz. Alan sınırlı diye diğer kampcılar ile yakın kamp yapıyorsunuz, anlayışsız insanlar çıkıpta bangır bangır müzik açabiliyor doğal olarak. Banyoya perde bile koymamışlar. Sahil çok güzel ama Ağvanın denizi çok dalgalı biz gittiğimizde denize giremedik. Yinede sahilde güzel vakit geçirebilirsiniz. Kamp alanında lüks beklenmez doğayla iç içe olmak istersiniz kabul ancak kişi başı 41 TL ücret alınıyor 2 kişi 81 TL ödedik. Bu kadar yüksek kamp ücretine en azından temiz tuvalet duş alanı ve biraz huzur bekliyorsunuz. Biz 3 ünü de bulamadık.

bahar fatma Karacanik

Ağva Seferoğulları Camping Yorum

bahar fatma Karacanik Google Yorumu 7 ay önce
Buzdolabından yiyecekler çalınıyor. Kamp alanında temizlik hiç yapılmıyor. Çadırımızı kuracağımız yeri biz temizledik. Tuvaletler çok pis ve duştan asla sıcak su akmıyor. Bu kadar para alıyorsunuz kaç senedir aynı pis durumda. Sürekli dengesiz insanları kampa kabul ediyorlar. İçip içip olay çıkarıyorlar. Kampta sabaha kadar yüksek seste müzik dinleniyor. Yönetimde egosu yüksek bir kadın var hiçbir şeye yaramıyor. Kötü bir kamp yeri. Bir daha asla tercih etmiyoruz.

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Ağva Seferoğulları Camping Hakkında

Ağva Seferoğulları Camping Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Ağva Seferoğulları Camping Nasıl Gidilir?

Adresi: Ağva Merkez, 34990 Şile/İstanbul, Türkiye

Koordinatları: 41.1378819, 29.8325694

Ağva Seferoğulları Camping Yakınındaki Alanlar
Ağva Seferoğulları Camping iletişim
Ağva Seferoğulları Camping telefon
Ağva Seferoğulları Camping nerede
Ağva Seferoğulları Camping yol tarifi
Ağva Seferoğulları Camping nasıl giderim
Ağva Seferoğulları Camping firma profili
Ağva Seferoğulları Camping firma hakkında
Ağva Seferoğulları Camping mesai saatleri
Ağva Seferoğulları Camping iletişim bilgisi