Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/dogadakiler.com/public_html/veri.php on line 38

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/dogadakiler.com/public_html/veri.php on line 39

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/dogadakiler.com/public_html/veri.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/dogadakiler.com/public_html/veri.php on line 41

Acar Camping

İzmir / Foça / İsmetpaşa

Puan 3.3 3.3 1115 Derecelendirme 2574 Yorumları oku

Acar Camping Fiyat 2021

Kredi Kartı Geçerlimi Bilinmiyor
Çadır Alanı 75
Karavan Alanı 75
Fiyatlar Sezonlara Göre Değişiklik Gösterebilir

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim
yükleniyor

Detayları

Aktivite imkanları

 • Doğa Yürüyüşü
 • Gezinti
 • Kano
 • Olta Balıkçılığı
 • Serbest Dalış
 • Yeme / Içme
 • Yüzme

Alan İmkanları

 • Çadır Alanı
 • Karavan Alanı

Alan Özellikleri

 • 24 Saat Giriş İmkanı
 • Ateş Alanı
 • Buz Dolabı
 • Çadır Alanı
 • Çeşme - Su
 • Çocuklar Için Uygun
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan Alanı
 • Kır Lokantası - Restoran
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Orman Alanı
 • Otopark
 • Plaj
 • Plaj Şemsiyesi
 • Soyunma Kabini
 • Wc
 • Wifi

Yorumlar

Beste Gergili

Acar Camping Yorum

Beste Gergili Google Yorumu 1 yıl önce
Kamp alanı çok geniş ferah, Kişi başı 51 TL alınıyor. Çadırlar çok sık yanyana değil. Tuvalet wc günlük olarak temizleniyor 2 gün kaldık hiç kirli oluşuna denk gelmedim temizliği iyi. Deniz suyu soğuk gece alanda fırtına kopuyor olsada korkutmasın sizi gün ağırmaya başlayınca hava mis gibi ısınıyor sakinleşiyor. Sıcak su yok. Biz o konuda bilgimiz olduğu için su ısıtıcısı demir ve kova ile o konuyu hallettik mutlaka yanınızda ısıtıcı olsun cocuklu aileler için sular çok soguk duş aldırmak zor olacaktır. Sahil kısmı ufak taşlı ve temiz. Şemsiye bulunmaktadır.Havlunuzu atıp güneşlenebilirsnz gelecek olanlara fikir olur diye yazmak istedim bizde yorumlar üzerime geldik genel olarak memnn kaldık Özellikle belirteyim Merkez 11 dk uzakta çarşı gibi küçük biryer fiyatlar yiyecek içecek oyuncak vs felaket pahalı hazırlıklı gelin derim. İyi tatiller dilerim

Büşra KONUR

Acar Camping Yorum

Büşra KONUR Google Yorumu 3 gün önce
Bir koya yayılmış geniş bir alana sahip. Wc ler 3 içerde 3 dışarda olmak üzere 6 tane.Günde 3 defa temizleniyor. Kimsenin kimseyi rahatsız etmediği kalabalığa rağmen aşırı gürültünün olmadığı bir yer. Duş alma yerleri kampın en ucunda biraz yürümeniz gerekiyor ve sıcak su bulunmuyor. Haftasonları günübirlikçiler de geldiği için baya kalabalık oluyor. Denizi kirli değil ne Antalya gibi taşlı ne ılıca sahili kadar kumsal ,irili ufaklı taşlı. Suyun sıcaklığı da gayet iyi. Markette herşeyi bulamazsınız camp alanı olduğu için fiyatları normalin biraz üstünde. sebze meyve için seyyar manav geliyor. Aileler için uygun bir yer gençlerinde camptan ne beklediğine bağlı olarak yorumu değişir. Ama ben genel olarak beğendim gidip rahatça kalınabilir. Kişi başı 50 tl ücreti.

Sibel Uguz

Acar Camping Yorum

Sibel Uguz Google Yorumu 3 hafta önce
Oldukça sakin bir kamp alanı. Haftasonları özellikle gündüz günübirlikcilerle çok kalabalık olsa da gece sakın olarak geçiyor. Çadırlar çok yakın kurulabiliyor ancak bol gölgelik alanlar var. Tuvaletleri temizliyorlar hatta bol domestos kokusu vardı ancak hepsi klozet şeklinde. Şuan dönüş yolunda yazıyorum yorumumu serin bir akşam geçirdik o yüzden olabilir ama sinek hiç yoktu. Denizi güzel ancak çok çakıllı plaj ayakkabısı çözüm olabilir. Çalışanlarla çok muhatap olmasak da ilk zaman bize çadır yeri göstermek için bizimle gezip yardımcı oldu. Tekrar tercih edebileceğim bir yer.

Emre Aydinturk

Acar Camping Yorum

Emre Aydinturk Google Yorumu 11 ay önce
Acar camping konum olarak gerçekten müthiş bir yerde. Aile yeri olduğu için eşimle rahatla çadırımızı kurup 3 gün konakladık. Denizi çok güzeldi. Ali Abi istediğimiz yere çadır kurmamıza izin verdi sağolsun. Bira fiytları bir camping alanı için çok iyi. Olumsuz yönlerinden bahsedeceğim. Onun dışında herşey çok güzeldi. Olumsuz yönler: -Mangal yakma yeri yok, böylece herkes istediği yerde mangal yakıyor. istemediğiniz koku ve dumana maruz kalıyorsunuz. -Sıcak su bulunmuyor. Sadece sahilde duş alabiliyorsunuz ve buradaki su’da biraz pas kokusu vardı. -Tuvaletler sürekli temizleniyor (alaturka tuvalet bulunmuyor hepsi klozet şeklinde) ama pisuvarlar cidden berbattı. -Ortak dolaplar çok pisti. Biz haftasonuna denk geldiğimiz için mi yoksa hep mi böyle bilmiyorum. Genel olarak çok fazla beklentiye gerek yok. Bizim beklentimizi karşılayan bir kamp alanıydı. Teşekkür ederiz.

Gökçe FİDANCI

Acar Camping Yorum

Gökçe FİDANCI Google Yorumu 1 gün önce
Gördüğüm en pis,en ilgisiz kamp alanı.Karavanla iceri girdigimizden itibaren 1 kisi bile ilgilenmedi.surekli personelin pesinden kostuk (elektrik nerden cekicez? su nerden baglanicak? Sanki ilk defa biz kamp yapmaya gitmisiz gibi herkes herseyden bir haber ) Tuvaletler daha pis ,eski ,kötü olamazdı.1 yıldızı bile haketmeyen bir kamp alanı.Karavan kampi icin geldigimiz acar kampingden tek beklentimiz elektirik,temiz su,temiz tuvaletti ancak 3 unude sagliyamadilar yanimizda 50 m lik elektrik kablomuz olmasa elektrik bile bagliyamazdık. Su tankına su doldururken bi baktık su lagım kokuyor. ..Bu ne suyu acaba, su kötu kokuyor dedigimizde donup bakakaldilar ..Siz kuyu suyumu kullanıyorsunuz normal çeşme suyu yok mu dedik ..Cevap olarak burda heryerden kuyu suyu akiyor oldu İnsan sağlıgiyla oynamak bu kadar basit mi bi tek su ve elektrik icin kampa geliyoruz ve kuyu suyu kullaniyorlar.Yani evde muslugumuzdan akan suyu bile saglamiyorlar. Herkesin beklentisi yasam tarzi farkli ama temiz su bile bulunmayan bu vasat isletmeye bence sakın gelmeyin. Karavanimizda dogada bile ücretsiz kamp yaptigimizda belediyenin temiz su musluklarindan su doldurabilmistik.

Melis

Acar Camping Yorum

Melis Google Yorumu 1 hafta önce
İlgisiz personel, ne çadır için bir yer gösterdiler ne de lavobo duş yerlerini. Lavoboyu bulduk, duşu kalan insanlardan bir kaçına sordum onlar da bilmiyorlardı. Elektrik yok. Tuvaletler daha sık temizlenmeli ayrıca peçete de yok. Eski foçaya da yeni foçaya da uzak ancak belli saate kadar minibüsle gidebilirsiniz, yolda minibüs beklemenin de 38 derece sıcakta hiç keyifli olmadığını söyleyebilirim, çalan kornalar cabası. Yakınında herhangi bir market yok, tesisin kendi marketi var fiyatlar çok yüksek doğal olarak. Gece dışarıda herhangi biri beklemiyor kapılar sonuna kadar açık isteyen gelir girer hatta çadır bile kurar. Denizi de pis ve bulanık. Karton bardaklar bile gördüm. Sahilinde kullanabileceğiniz herhangi bir şezlong yok. Özellikle haftasonları aşırı kalabalık. Sadece plaja giriş 25 lira, çadır için 50 lira (kişi başı), kesinlikle değmez.

Ugur

Acar Camping Yorum

Ugur Google Yorumu 1 hafta önce
Varoş ve vasat işletme, bir tuvalet için kişi başı 50tl vermek isteyenler gidebilir. Esenler tuvaletinin eski hali buranın tuvaletlerinden daha bakımlı ve temizdir. Mangal dumanından nefes alamadık düzen yok, gelen tipler saygıdan, farkındalıktan uzak. Kendine saygısı olan insanlar buraya tekrar gelmiyor belli ki, artıklarını sağa sola döken günübirlikçiler kampı mesken bellemiş. Denizi sürekli dalgalı ve kıyıdan 2 metre sonrası cok derin, adamlar sahili resmen hendek yapar gibi kazmışlar. Bir tane olumlu şey söylemek isterdim ama yok kesinlikle. Köy kahvesi gibi kafe yapıp sattıkları şeyleri piyasanın 3 katı fiyata satıyorlar. Bu adamlara buraları isletme izni veren bakanlığa, belediyelere artık hangi vekiller el kaldırıp onay veriyorsa hepsine ayrı ayrı tebriklerimi iletiyorum. Denetim yok, standart yok, tabi kim uğraşacak birazda olsa modern bir tesis kurmaya, güzelim koyları ver böyle vandalların eline, onlarda içine etsin.

B O

Acar Camping Yorum

B O Google Yorumu 3 hafta önce
Kapıda karşılayan genç personelin çok saygısızca bir tutumu var sanırsam zorla çalıştırılıyor orada, başka bir açıklaması olamaz o hal ve hareketlerin. Her yer o kadar pis ki özellikle şu pandemi döneminde bu kadar umursamaz davranılması şaşırtıcı. Wc, duş, kabinler pislikten görünmüyor neredeyse. Buzdolabı bile yok bu sıcakta götüreceğiniz her şey bozulacaktır. Plastik masayı bile 25 ₺ gibi bir rakama kiralayabiliyorsunuz. Işıklandırma deseniz sıfır. Her yer pislik içinde, otlar insan boyuna çıkmış neredeyse. Marketi gereksiz pahalı. Kısacası 1 puanı bile haketmeyen bir işletme, özellikle girişteki personeliniz olduğu sürece asla önünden bile geçilmez!

Ferhat Kandemir

Acar Camping Yorum

Ferhat Kandemir Google Yorumu 3 hafta önce
Girişten itibaren problemli bir işletme. İlk girişte 3 araçtık daha girişte problem yaşamaya başlandı. Kişi sayısı defalarca söylemesine rağmen sürekli olarak soruldu. İçeri girmeye başladığınızda hemen arkası otopark araçları bırakıp kayıt yapacağınız. Çalışan kişinin girişte ki saçma tavırları ardından devam etti. Sanki araçları bırakıp direk içeri kaöıcaz bir tavırla peşimizden gelip sürekli olarak kaç kişisiniz kaç kişisiniz sorusuna 20 kere cevap vermek zorunda kaldık. Giriş sırasında sanki bedavaya gelmiş gibi bir tavır var. Ücrette etkinlik için anlaşılmış bir durumdu ücrette girişte farklılık yapmaya çalışıldı. Bir camping alanında olması gereken buzdolabı yoktu. Tuvaletler ve ortak kullanım alanların hepsi berbat haldeydi. Hiç bir özen ve temizlik yoktu. Çadır alanları çok dar ve çoğunluğu erken saatten itibaren güneş alıyor. Market kısmı aşırı derece pahalı. Kısacası kapıda duran görevliden tutun içeride ki her kullanım alanın pisliğinden tercih edilecek bir işletme değil. Etkinlik olarak gitmesek daha girişte kavga eder çıkardım.

caner sağlamer

Acar Camping Yorum

caner sağlamer Google Yorumu 3 hafta önce
Çadir planlaması olmayan, arac park yeri planlaması olmayan, buyuk grup olarak gelen insanların çok yüksek ses ile müzik dinlemesine ses cikartmayan ikaz edildiğinde de, onlar grup olarak geldi denen zihniyetle yönetilen vasat seviyede kamp alanı. Soğuk kalmasi gereken ilaçlarım icin yanımda getirdigim buz kasetlerini dolaba koydum ve ertesi gün çalıdi. Boyle saçma sapan sekilde yönetilen yerde böyle olayların olmasi da normaldir sanirim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!!!!

derya deniz

Acar Camping Yorum

derya deniz Google Yorumu 3 hafta önce
Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir mekan. İçeride düzen yok insanlar kafalarına göre çadır kuruyor. Ortam temizliği kötü. Personel mahalle aralarına kamp kuran değnekçilerden farksız. Ortak dolaba koyacağınız herhangi bir şeyi bir daha bulma olasığınız yok gibi. Donsun diye koyduğumuz buz kalıpları 2 saat sonra yerinde yoktu. Grup olarak giderseniz kamp alanının ortasında bir düğün salonu gibi müzik yapıp doğal ortamda dinlenmeye gelen insanlara hayatı dar edebilirsiniz. İşletme gruplara müdahale edip sesi kısmalarını söyleyemiyormuş grup oldukları için. Yani demem o ki o bir yıldızı bile vermem. Bir daha da gelmem sorana da gitme derim. Tabi canınız pislik, düzensizlik ve ilgisizlik çekiyorsa mutlaka gidin.

Hakan Kandemir

Acar Camping Yorum

Hakan Kandemir Google Yorumu 10 ay önce
4 kişi 75 tl verdik.Deniz guzel ve biran derinleşiyor bilmeyen kişilere göre tehlikeli kumsal cok taşlı deniz hep büyük taş keskin kayalar dolu. Soyunma kabinleri pis ve karanlik askı bir tane oda tersten vardı.Wc pis.Duşa girdim yere düşüyordum temizlik sıfır yerler yosun, sular buz gibi ve çok zor akıyor eşim duşlarda arılardan kaçıcam diye şampuanları bile unutmuş. Böyle güzel yerleri şahıs değilde şirketlere verseler çok daha canlı güzel olur bence.

Engin Sür

Acar Camping Yorum

Engin Sür Google Yorumu 11 ay önce
Eskiden çok sevdiğim bir yerdi. Ancak yaptığım bisikletli turunda sırf yanımda bayan olmadığı için almadıklarından verdiğim puanı 1e düşürdüm. 111km yol yapıp gelmişim. Tek yapcağım güvende hissettiğim bir yerde uyuyup ertesi gün yoluma devam etmek. Bu tutumlarından dolayı 1 puan bile çok artık benim için o derece düştüler gözümden

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Acar Camping Hakkında

2021 tarifesi - karavan

Karavandaki kişiler için kişibaşı günlük 50TL. (Elektrik, su wc, ortak kullanım alanı vb dahil) 12 yaş ve altı ücretsiz.

Acar Camping Fiyatları 2021

Çadır Alanı 75 TL
Karavan Alanı 75 TL
Acar Camping Nasıl Gidilir?

Adresi: İsmetpaşa Mh., Katdere Mevkii Yolu, 35687 Foça/İzmir, Türkiye

Koordinatları: 38.730915, 26.742983

Acar Camping Yakınındaki Alanlar
Acar Camping iletişim
Acar Camping telefon
Acar Camping nerede
Acar Camping yol tarifi
Acar Camping nasıl giderim
Acar Camping firma profili
Acar Camping firma hakkında
Acar Camping mesai saatleri
Acar Camping iletişim bilgisi