Delikli Koy

İzmir / Çeşme / Ovacık

Puan 4.2 4.2 1426 Derecelendirme 1022 Yorumları oku

Delikli Koy Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Yüzme

Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Yorumlar

Emre Karaüzüm

Delikli Koy Yorum

Emre Karaüzüm Google Yorumu 4 ay önce
Az bilinen ve henüz insan akınına uğramamış yerlerden. Yolu biraz taşlık ve engebeli, yere yakın olan araçlara sorun çıkarabilir. Kamp kurmak ve arkadaşlarla, sevdiklerinizle vakit geçirmek için uygun bir ortam. Çevrede yiyecek ve içecek alabilecek bir yer bulunmuyor maalesef. Bunları temin edebileceğiniz en yakın yer Alaçatı'da.

cocuklada_ gezilir

Delikli Koy Yorum

cocuklada_ gezilir Google Yorumu 8 ay önce
Temiz, sakin, balık cesitliligi bol, gözlükle sualtini izlemelik bir yer. Suyu da çok fazla soğuk değil. . Instagram @Cocuklada_gezilir

Nagihan Erişti

Delikli Koy Yorum

Nagihan Erişti Google Yorumu 8 ay önce
Görülmesi gereken bir yer denizi harika ...🥰

Recep ZÜMBÜL

Delikli Koy Yorum

Recep ZÜMBÜL Google Yorumu 8 ay önce
Genellikle sakin bir yer. Denizde dalga sevmeyenler için ideal.

Melda Ozlem Dirgin

Delikli Koy Yorum

Melda Ozlem Dirgin Google Yorumu 9 ay önce
Iyyy gelmeyin çok kötü burası gelmeyin gelmeyin artık yeter da :| Şaka bi yana keşfedildikçe üzüldüğüm bi koy daha, denizi çok güzel, kayalıklar harika, genelde kampçıların tercih ettiği bir bölge ki bence süper en azından günübirlikçilerin pisliğiyle boğuşmak zorunda kalmıyoruz. Çocuklu aileler pek gelmiyor genelde gençler var, alkol alınıyor, müzikler açılıyor, ne kadar genç işi güzel şey varsa yapılıyor. Şımarık çocuklu aileler nolur buraya gelmeyin. Hem çocuklar için tehlikeli kayalıklar falan, hem de huzurumuzla yüzebildiğimiz nadir yerlerden burası. Burası da bize kalsın olmaz mı? (Bazı çiçek gibi güzel çocuklar var ANNEEAAAAĞ diye bağırmayan, onlardan varsa onlar gelebilir. Tşk)

Selin Öğülmüş

Delikli Koy Yorum

Selin Öğülmüş Google Yorumu 6 ay önce
Kamp severlerin muhakkak gidip görmesi gereken bir yer. Tesis ve herhangi bir işletme yakınlarda olmadığı için gerçek hayattan tamamen kopmuş gibisiniz 😍. Ekim ayının sonunda gitmemize rağmen hava güneşliydi, denize bile girebildik. Sürü halinde birçok köpek var ama hepsi zararsız. Arabasız ulaşım Alaçatı'dan uzak kalabilir, ama arabayla çok rahat gidilir. Market yakınlarda yok fakat Delikli koy'a 45dk yürüme mesafesinde yakınlardaki sitelerin marketleri var, ama sadece acil eksikler için düşünülebilir yoksa mesafe uzak kalıyor. WC ve duş yok. Denizi mis gibi dalgasız ve pırıl pırıl.

Feyyaz Bulut

Delikli Koy Yorum

Feyyaz Bulut Google Yorumu 6 ay önce
Yanı yer harika evet ama duyan gelmiş herkes arabasını taa denizin dibine kadar çekmiş nasıl yapmışsa bravo valla acımamışlar arabalarına ama böyle devam ederse bence bu oluşum bozulur çünkü eriyen kum gibi bir yapısi var. Pazar asla gidilmez kamp yapılabiliyor. Küçük bir karavan kola bira sarısı yapıyor. Ama bu kalabalıkla katlediliyor tabii biz 1 saat kaldık denize girdik fotoğraf çekip ayrıldık ordan daha fazla kalınmaz. Şemsiye ile gelinmeli.

Ali yılmaz

Delikli Koy Yorum

Ali yılmaz Google Yorumu 6 ay önce
Geniş bir plaj, 4 koy iç içe, soldan ikincisi giriş yaklaşik5'6 metresi çok taşlı ve kestane mevcut, diğer plajlar çok güzel şu berrak, gözlükle seyir şahane, kaldiģim 2 gün çöpler almadılar. Belediye Sokak hayvanları icin şu içme kolaylığı var. Ama ziyaret edenler için dus wc soyunma kabini yok. Tabi şemsiye şezlon imkanıda yok, bir mekânda çok acil ihtiyaçlarınız bulabilirsiniz. Tavsiyem bu güzel mekanı ziyaret etmek isteyenler tedarikli gidip dönüşte de temiz bırakmalarını öneririm, birde orada yaşayan köpeklere mama götürürlerse onların yaşama hakkına katkıda bulunurlar.

Ali yılmaz

Delikli Koy Yorum

Ali yılmaz Google Yorumu 6 ay önce
Geniş bir plaj, 4 köy iç içe, soldan ikincisi giriş yaklaşik5'6 metresi çok taşlı ve kestane mevcut, diğer plajlar çok güzel şu berrak, gözlükle seyir şahane, kaldiģim 2 gün çöpler almadılar. Belediye Sokak hayvanları icin şu içme kolaylığı var. Ama ziyaret edenler için dus wc soyunma kabini yok. Tabi şemsiye şezlon imkanıda yok, bir mekânda çok acil ihtiyaçlarınız bulabilirsiniz. Tavsiyem bu güzel mekanı ziyaret etmek isteyenler tedarikli gidip dönüşte de temiz bırakmalarını öneririm, birde orada yaşayan köpeklere mama götürürlerse onların yaşama hakkına katkıda bulunurlar.

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Delikli Koy Hakkında

İzmirde Kamp Yapacaksanız, 2 Günlük Erzağınızla Birlikte Gidilip Kalınası Doğa Harikası Bir Yer.

Delikli Koy Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Delikli Koy Nasıl Gidilir?

Adresi: Ovacık, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Koordinatları: 38.2292576, 26.3426942

Delikli Koy Yakınındaki Alanlar
Delikli Koy iletişim
Delikli Koy telefon
Delikli Koy nerede
Delikli Koy yol tarifi
Delikli Koy nasıl giderim
Delikli Koy firma profili
Delikli Koy firma hakkında
Delikli Koy mesai saatleri
Delikli Koy iletişim bilgisi