Delikli Koy

İzmir / Çeşme / Ovacık

Puan 4.2 4.2 1553 Derecelendirme 2093 Yorumları oku

Delikli Koy Fiyat 2021

Ücret Bilgisi Bulunamadı

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim
yükleniyor

Detayları

Aktivite imkanları

  • Yüzme

Alan İmkanları

Alan Özellikleri

Yorumlar

Doruk Sezer

Delikli Koy Yorum

Doruk Sezer Google Yorumu 2 hafta önce
Ücretsiz halk plajı olarak geçiyor. Küçük bir koy ama diğer yanları geniş uzun sahiller. Koyun içinde kum çok güzel, denizin iç kısmı taşlıkla başlıyor ama 2-3 metre sonra yine kuma dönüyor. Suyu soğuk diyebiliriz. 1 gün önce Ilıca’da da denize girdim. Ilıca ne kadar sıcaksa, burası da o kadar soğuk. Tuvalet, duş gibi hizmetler yok. Sadece küçük karavan gibi bir şeyi dükkanada döndürmüş birisi, onun içinde içecek satıyor. Yiyecek var mı, yazmamışlar. Araba için yerler var. Ama hafta içi gittiğimiz için yer bulmuş olabiliriz. Tatil günleri yer bulmak zor olacaktır. Yiyecek, içeceğinizi alıp gitmenizi öneririm.

Gezginbozgiller

Delikli Koy Yorum

Gezginbozgiller Google Yorumu 1 ay önce
• İzmir plakası 3⃣5⃣ • Deliklikoy Alaçatı‘nın hazinesi gibi aynı #pamukkale ‘yi andıran yapısıyla da büyüleyici görüntüye sahip. • Huzurlu, sessiz ortamı, tertemiz denizi, #kampseverler ile kurulan #rengarenk #çadır larıyla tam gidilesi görülesi bir yer. • Alaçatı’nın saklı cennetlerinden biri olarak bilinen Alaçatı Delikli koy, masmavi deniziyle birlikte bembeyaz taşların yarattığı muhteşem manzara ve sakin atmosfer kesinlikle görülmeye değer. • Alaçatı’da her yere kamp kuramıyorsunuz maalesef, ya #ılıca tarafına gidip deniz kenarında bir yer bulabilirseniz (belki) kurabilirsiniz ya da Deliklikoy. • Özel aracınız yoksa bu koya gelen minibüsler de var. Şiddetle tavsiye ediyoruz bu şahane koyu. • Alaçatı merkez ile arasında 15 dklık mesafe bulunmakta. • Eğer kendinizi dinlemek, düşünmek ve gün batımını bu muhteşem manzara eşliğinde yakalamak istiyorsanız sakin ve dalgasız olan #alaçatı #deliklikoy u ziyaret etmelisiniz. • Vaktiniz varsa çıkın çıkın gezin 🚙🏕

Hüseyin ULUSOY

Delikli Koy Yorum

Hüseyin ULUSOY Google Yorumu 3 ay önce
İzmir'in cennet köşelerinden biri.. Alaçatı'nın gizemli koyu olan Delikli Koy💓 Denizi, kumsalı ve güneşi harika.. Ve tabi ki kamp için muhteşem bir yer.. Genellikle kayalıklarla çevrili sahili bulunmaktadır. Ağaçlık alan neredeyse yok denecek kadar azdır. Dolunay ışığında geceleri harika görünüyor. Her sene düzenli olarak kamp yaptığımız bir yer. 😄👌✨💫

Emre Karaüzüm

Delikli Koy Yorum

Emre Karaüzüm Google Yorumu 8 ay önce
Az bilinen ve henüz insan akınına uğramamış yerlerden. Yolu biraz taşlık ve engebeli, yere yakın olan araçlara sorun çıkarabilir. Kamp kurmak ve arkadaşlarla, sevdiklerinizle vakit geçirmek için uygun bir ortam. Çevrede yiyecek ve içecek alabilecek bir yer bulunmuyor maalesef. Bunları temin edebileceğiniz en yakın yer Alaçatı'da.

Selin Öğülmüş

Delikli Koy Yorum

Selin Öğülmüş Google Yorumu 10 ay önce
Kamp severlerin muhakkak gidip görmesi gereken bir yer. Tesis ve herhangi bir işletme yakınlarda olmadığı için gerçek hayattan tamamen kopmuş gibisiniz 😍. Ekim ayının sonunda gitmemize rağmen hava güneşliydi, denize bile girebildik. Sürü halinde birçok köpek var ama hepsi zararsız. Arabasız ulaşım Alaçatı'dan uzak kalabilir, ama arabayla çok rahat gidilir. Market yakınlarda yok fakat Delikli koy'a 45dk yürüme mesafesinde yakınlardaki sitelerin marketleri var, ama sadece acil eksikler için düşünülebilir yoksa mesafe uzak kalıyor. WC ve duş yok. Denizi mis gibi dalgasız ve pırıl pırıl.

Nagihan Erişti

Delikli Koy Yorum

Nagihan Erişti Google Yorumu 11 ay önce
Görülmesi gereken bir yer denizi harika ...🥰

Recep ZÜMBÜL

Delikli Koy Yorum

Recep ZÜMBÜL Google Yorumu 11 ay önce
Genellikle sakin bir yer. Denizde dalga sevmeyenler için ideal.

cocuklada_ gezilir

Delikli Koy Yorum

cocuklada_ gezilir Google Yorumu 11 ay önce
Temiz, sakin, balık cesitliligi bol, gözlükle sualtini izlemelik bir yer. Suyu da çok fazla soğuk değil. . Instagram @Cocuklada_gezilir

Melda Ozlem Dirgin

Delikli Koy Yorum

Melda Ozlem Dirgin Google Yorumu 1 yıl önce
Iyyy gelmeyin çok kötü burası gelmeyin gelmeyin artık yeter da :| Şaka bi yana keşfedildikçe üzüldüğüm bi koy daha, denizi çok güzel, kayalıklar harika, genelde kampçıların tercih ettiği bir bölge ki bence süper en azından günübirlikçilerin pisliğiyle boğuşmak zorunda kalmıyoruz. Çocuklu aileler pek gelmiyor genelde gençler var, alkol alınıyor, müzikler açılıyor, ne kadar genç işi güzel şey varsa yapılıyor. Şımarık çocuklu aileler nolur buraya gelmeyin. Hem çocuklar için tehlikeli kayalıklar falan, hem de huzurumuzla yüzebildiğimiz nadir yerlerden burası. Burası da bize kalsın olmaz mı? (Bazı çiçek gibi güzel çocuklar var ANNEEAAAAĞ diye bağırmayan, onlardan varsa onlar gelebilir. Tşk)

İki Teker Hayatın İçine Çeker

Delikli Koy Yorum

İki Teker Hayatın İçine Çeker Google Yorumu 2 ay önce
Alaçatı Mesire alanına ve Piyade koyuna oldukça yakın koy. Sahil kıyısındaki kayalıkların, rüzgar ve deniz suyunun aşındırmasıyla oluşan dilekler ve gözenekler var. İnsan kılıklı yam yamlar plajda ateş yakmaya çalışıyor. Bu tipteki mahluk iseniz burası size göre değil. Kumulu gayet güzel. Yakmadan, kirletmeden denize girebilir, çadır kurabilirsiniz. Doğayı katletmeyiniz, kirletmeyiniz. Genelde gençlerin, yüksek sesli müzikleriyle rahatsız olabilirsiniz. Keko ve barzo tipleri görebilirsiniz. Kafa dinleyim denize gireyim olmayabilir. Araçla giriş yapabileceğiniz 3 farklı giriş var. Girişler çok düzgün değil, binek otomobillerin altı sürtüyor malesef.

Feyyaz Bulut

Delikli Koy Yorum

Feyyaz Bulut Google Yorumu 9 ay önce
Yanı yer harika evet ama duyan gelmiş herkes arabasını taa denizin dibine kadar çekmiş nasıl yapmışsa bravo valla acımamışlar arabalarına ama böyle devam ederse bence bu oluşum bozulur çünkü eriyen kum gibi bir yapısi var. Pazar asla gidilmez kamp yapılabiliyor. Küçük bir karavan kola bira sarısı yapıyor. Ama bu kalabalıkla katlediliyor tabii biz 1 saat kaldık denize girdik fotoğraf çekip ayrıldık ordan daha fazla kalınmaz. Şemsiye ile gelinmeli.

Ali yılmaz

Delikli Koy Yorum

Ali yılmaz Google Yorumu 10 ay önce
Geniş bir plaj, 4 koy iç içe, soldan ikincisi giriş yaklaşik5'6 metresi çok taşlı ve kestane mevcut, diğer plajlar çok güzel şu berrak, gözlükle seyir şahane, kaldiģim 2 gün çöpler almadılar. Belediye Sokak hayvanları icin şu içme kolaylığı var. Ama ziyaret edenler için dus wc soyunma kabini yok. Tabi şemsiye şezlon imkanıda yok, bir mekânda çok acil ihtiyaçlarınız bulabilirsiniz. Tavsiyem bu güzel mekanı ziyaret etmek isteyenler tedarikli gidip dönüşte de temiz bırakmalarını öneririm, birde orada yaşayan köpeklere mama götürürlerse onların yaşama hakkına katkıda bulunurlar.

Ali yılmaz

Delikli Koy Yorum

Ali yılmaz Google Yorumu 10 ay önce
Geniş bir plaj, 4 köy iç içe, soldan ikincisi giriş yaklaşik5'6 metresi çok taşlı ve kestane mevcut, diğer plajlar çok güzel şu berrak, gözlükle seyir şahane, kaldiģim 2 gün çöpler almadılar. Belediye Sokak hayvanları icin şu içme kolaylığı var. Ama ziyaret edenler için dus wc soyunma kabini yok. Tabi şemsiye şezlon imkanıda yok, bir mekânda çok acil ihtiyaçlarınız bulabilirsiniz. Tavsiyem bu güzel mekanı ziyaret etmek isteyenler tedarikli gidip dönüşte de temiz bırakmalarını öneririm, birde orada yaşayan köpeklere mama götürürlerse onların yaşama hakkına katkıda bulunurlar.

Gaye ÖZUĞUR

Delikli Koy Yorum

Gaye ÖZUĞUR Google Yorumu 1 hafta önce
Alaçatı'ya yaklaşık 11 km kadar. Dağ yolundan giderken (bir bölümü mıcır yol) ara bir patikadan giriyorsunuz. Ara patika yol aşırı bozuk derin çukurlar, aşırı iri taşlarla kaplı. Milim milim Gitmeli ve çok dikkatli olmalısınız yoksa arabanın altını orada bırakırsınız. Koy aslında güzel, bakir. Tesis vs yok WC yok. Yanınıza her şeyi alın. Deniz kestaneleri ansızın çıkıyor mutlaka altı kalın bir deniz ayakkabısı lazım. Çocuklu aileler için uygun değil. Denizi temiz haliyle başta epey bir çakıl var. İleri yerlerde kumluk alan mevcut ama öbek öbek yani.

Cici Kush

Delikli Koy Yorum

Cici Kush Google Yorumu 1 ay önce
Kamp yapmaya gelenlerde sanki dedesinin arazisiymiş de bizde geçerken yanlarına uğramış misafirmişiz gibi bir hava var, 2 gecede sabahlara kadar küfür kıyamet ve son ses müzikten uyuyamadık, ayrı olarak biz doğal güzellik bozmayalım diye su ısıtmak için bile ateş yakmazken Allah'ın hanzoları lüx araçlarla içmeye gelip en güzel açıdaki taşların ve kumların üzerinde olimpiyat ateşi yakıp ateşi har da çöplerini de koya bırakıp gidebiliyor. Ek olarak koyun bi güzelliği falanda yok yorumlara aldanıp görmeyelim mi falan demeyin gerçekten görecek birşey yok, çeşmede bin kat daha güzel koylar var

PRIPYAT

Delikli Koy Yorum

PRIPYAT Google Yorumu 1 ay önce
Açıkcası sadece kayalık bir denize girerim diye günübirlik gidiyorsanız gidilecek o yola hiç değmez! Başka bir alternatif bulun derim... Herkes çok övmüş ama ben kamp yapacak uygun yer bile bulamadım yolu çok berbat arabanızı rastgele park ediyorsunuz ve sonra bembeyaz bir tozla kaplanmış olarak buluyorsunuz çünkü herkes arabasıyla girip çıktıkça toz kalkıyor.. Sabah toz yutarak uyanıp tozla haşir neşir oluyorsunuz kamp hayatı doğa bunları burada unutun sadece toz :)) Otopark vs normal olarak yok rastgele parkediyorsunuz. Duş yok , kabin yok! Ufak bir büfesi var ama ne olur ne olmaz yanınıza su ve yiyecek mutlaka alın.. Kısacası arkeolojiye ilginiz varsa kayalar ve taşlar sizin ilginizi çekiyorsa gidin derim ben bir daha uğramayı düşünmüyorum :))

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Delikli Koy Hakkında

İzmirde Kamp Yapacaksanız, 2 Günlük Erzağınızla Birlikte Gidilip Kalınası Doğa Harikası Bir Yer.

Delikli Koy Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Delikli Koy Nasıl Gidilir?

Adresi: Ovacık, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Koordinatları: 38.2292576, 26.3426942

Delikli Koy Yakınındaki Alanlar
Delikli Koy iletişim
Delikli Koy telefon
Delikli Koy nerede
Delikli Koy yol tarifi
Delikli Koy nasıl giderim
Delikli Koy firma profili
Delikli Koy firma hakkında
Delikli Koy mesai saatleri
Delikli Koy iletişim bilgisi