Zeytin Gölgesi

İzmir / Dikili / Bademli

Puan 4.3 4.3 207 Derecelendirme 1023 Yorumları oku

Zeytin Gölgesi Fiyat 2021

Çadır Kiralama 40

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Çadırlı Kampçılık
Doğa Yürüyüşü
Gezinti
Olta Balıkçılığı
Serbest Dalış
Yüzme

Alan İmkanları


Çadır Kiralama

Alan Özellikleri


Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
Çeşme - Su
Deniz Kenarı
Duş
Elektrik
Mangal Alanı
Masa
Sıcak Su
Soyunma Kabini
Wc

Yorumlar

eren özçarıkcı

Zeytin Gölgesi Yorum

eren özçarıkcı Google Yorumu 8 ay önce
Merhaba. Ağustos başında Zeytin gölgesinde kalma fırsatımız oldu. 2 aile olarak gelip 2 çadır kurduk. Ayrılırken iyi ki burayı tercih etmişik dediğimiz bir yerdi. Tuvalet ve diğer ortak kullanım alanları olabilecek en iyi şekilde temiz. Gün içerisinde sayısını sayamadığımız şekilde tuvaletler temizleniyordu. Kamp alanına yetecek sayıda buzdolabı mevcut. Çadır kurma alanları ağaç altına gelecek şekilde planlı ve ara mesafe çok çok iyi olarak planlanmış bir alan. Her çadıra ahşap masalı bank veriliyor. Çoğu kamp alanında görmediğim belirli aralıklarla kamp alanı içine çöp varili ve mangal kömürü varilleri konumlandırılmış ve her gün boşaltılıyor. Alan içerisinde zemin oldukça temiz. İşletmeci aile kibar, saygılı, her talebinize yetişebiliyorlar, kamp alanı içerisinde kuş uçurtmuyorlar desem yeri. Kamp sakinleri harici içeri girilmiyor. Tek eksi sayılabilecek yönü kendi sahil alanları yok malesef halk plajı var orasını kullanıyorsunuz. Ara mesafe çok yakın. Çok çok rahat edebileceğiniz bir alan. Tadı damağımızda kaldı. Seneye de inşallah geleceğiz.

İrem Akbeniz

Zeytin Gölgesi Yorum

İrem Akbeniz Google Yorumu 8 ay önce
İlk defa yaptığım kamp için harika bir deneyim oldu mutlaka düşünenler için kısaca bahsetmek istiyorum. Öncelikle giriş ücreti kişi başı 61 TL. Duş, kabin, wc, ortak kullanım buzdolapları ve mutfak gibi kullanabileceğiniz alanlar mevcut. Özellikle wc hiç beklemediğim kadar temizdi. Aile işletmesi olduğu için çalışan hanımefendi düzenli bir şekilde hijyen sağlıyor en önemlisi. Adı gibi zeytin ağaçlarının altına kamp kuruluyor. Denize 2 3 dk mesafesinde gönül rahatlığı ile ailecek veya yalnızda gidebileceğiniz bir işletme. Tek kötü yanı kamp alanına giden yol taşlı ve tozlu ancak yavaş yavaş en alçak arabalar bile rahatlıkla geçebilir.

Ebru Moral

Zeytin Gölgesi Yorum

Ebru Moral Google Yorumu 9 ay önce
Gayet güzel ve nezih bir ortam. İnsanları sanıyorum ki seçerek alıyorlar, rahatsızlık verecek tipler yok. Zaten bir aile işletiyor ve gerçekten o kadar sıcak, samimi ve çözüm odaklılar ki evinizde hissediyorsunuz. Duşlar ve tuvalet gayet temizdi. Kullanabileceğiniz buzdolapları mevcut, kullanabilmeniz için büyük bir piknik masası veriliyor, ışıklandırmada hiç sorun yok ve isterseniz mangal taşımak yerine kendilerinden temin edilebiliyor. Denize mesafesi gayet güzel, akşam yatarken ve sabah uyanıldığında dalga sesini duyabilmek gerçekten şehrin kargaşasından kaçanlar için ayrıcalık. Bir öneri olarak iletmek isterim ki çocuklu aileler ve yalnız gelenler birbirine uzak bölümlendirilebilir, uyku saatlerinde zorlayabiliyor. Onun dışında muazzamdı, teşekkürler Zeytin Gölgesi...

Hüseyin Öner Ünal

Zeytin Gölgesi Yorum

Hüseyin Öner Ünal Google Yorumu 7 ay önce
+ güvenlik endişesi yok, işletmeciler yardımsever, etraf temiz, denize yakın - bir kamp alanına göre kişi başı 61 TL çok fazla, WC ve duşlar yetersiz özellikle haftasonu 5-6 kişilik kuyruk oluyor, yüz yıkama- diş fırçalama için 1 erkek 1 bayan lavabosu var sadece. Çevre düzenlemesi - en azından çimlendirme- şart Not: Bazı yorumlarda beğenmeyen otele gitsin filan denmiş. Kamp alanından elbetteki her şeyi bekleyemeyiz ama kişibaşı 61 TL ödenen bir kamp alanından paramızın karşılığını almak isteriz. Not 2: Gene bazı yorumlara işletme sahipleri tarafından yolları düzenleyemeyiz cevabı verilmiş. Kendi sorumluluğunuzdaki yerleri mesela otoparkı düzenleyebilirsiniz ama. Ucuz bahane bulmaya gerek yok.

U S

Zeytin Gölgesi Yorum

U S Google Yorumu 8 ay önce
Toz toprak içinde bir yer. Zeytin gölgesi zaten serin olan biryer değildir ve öyle de yanıyorsunuz. Yollar berbat, fiyat şahsen pahalı. Sahile inerken bacaklarınızı pas içindeki çürümüş merdiven ile parcalamaniz işten değil. Size verilen tarihi eser buzdolaplari düzgün soğutmuyor, kırık ve çok kirli. Korona önlemi falan da beklemeyin. Para kazandığınız yere özen gösterin biraz. Cevap: Ben zeytin ağaçlarını kesin demedim, cimlendirin, aralarına branda çekin yani gölgeyi siz yaratın. Söylemeyi unuttum, bira 18 lira, kar yapılacak illaki ama acımasızca olmamalı.

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Zeytin Gölgesi Hakkında

Zeytin Gölgesi Fiyatları 2021

Çadır Kiralama 40 TL
Zeytin Gölgesi Nasıl Gidilir?

Adresi: Bademli, 35980 Dikili/İzmir, Türkiye

Koordinatları: 39.03621, 26.811316

Zeytin Gölgesi Yakınındaki Alanlar
Zeytin Gölgesi iletişim
Zeytin Gölgesi telefon
Zeytin Gölgesi nerede
Zeytin Gölgesi yol tarifi
Zeytin Gölgesi nasıl giderim
Zeytin Gölgesi firma profili
Zeytin Gölgesi firma hakkında
Zeytin Gölgesi mesai saatleri
Zeytin Gölgesi iletişim bilgisi