Becerikli Camping

Kocaeli / Kandıra / Çalköy

Puan 3 3 32 Derecelendirme 1006 Yorumları oku

Becerikli Camping Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Çeşme - Su
Deniz Kenarı
Duş
Kendi Yemeğini Yapma
Otopark
Wc

Yorumlar

Osman NEVRES

Becerikli Camping Yorum

Osman NEVRES Google Yorumu 9 ay önce
İşletme mantığı ve alan kullanımı amatör. Temizlik ve hijyen ile ilgili ciddi sıkıntılar var. Wc ler yeterince temiz değil. Duş yetersiz. Alanı olumlu kullanamamışlar. Çok daha iyi olabilirdi. Pofesyonel kamp alanlarında konaklayan biri iseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gelen kampçıların büyük çoğunluğu da etrafta kendilerinden başka kimse yokmuş gibi davranıyor. Çoluk çocuğuna sahip çıkmıyor, çadırınızın yanında bağıra çağıra oyun oynayan, sağa sola işeyen hatta büyük tuvaletini yapan çocuklar görebilirsiniz. Denizin dibinde çok az kum var. Yere bastığınızda ayağınıza otlar yada çamur dolanabilir.

Zeki Sopakoymaz

Becerikli Camping Yorum

Zeki Sopakoymaz Google Yorumu 8 ay önce
Gittiğimiz en kötü kampıng desem yanılmış olmam sanırım.. koca yerde 2 adet duş var ve buz gibi sular, ayrıca duştan akan su bataklık oluşturmuş resmen kampın orta göbeğine çalışanlar ona keza asık suratlar. Deniz ise bulanık yosun ve taş kaynıyor. Çadırlara elektrik cekilmemesi de extra kötü bir durum. Az daha düşünsem neler çıkar da aklıma gelenler bunlar

Beyza VARLI

Becerikli Camping Yorum

Beyza VARLI Google Yorumu 9 ay önce
çadır başı 71₺ ücret alınıyor. fakat yan taraftaki mesire piknik alanından gelenler hiçbir ücret ödemeden bütün imkanlardan faydalanıyor yani dışarıdan elini kolunu sallaya sallaya girenlerin haddi hesabı yok bir de onlar yüzünden dakikalarca duş sırası bekliyorsun verilen parayı hiçbir şekilde hak etmeyen bir işletme. insanlar arabalarından yüksek sesle müzik açıyor karışan yok. tuvaletler çamur içinde mescid ve abdesthane desen hak getire. işletme demeye bin şahit lazım çimenlik bir alanı çevirmişler para alıyorlar gibi hiçbir hizmet yok.

B H Y

Becerikli Camping Yorum

B H Y Google Yorumu 9 ay önce
GİTMEYİN! Sadece yer parasına bir çadır için 71₺ verdik ve hiçbir imkanı yok alan dışında. Tuvaletler hem kısıtlı hem de çok pis hiçbir şekilde temizlenmemiş çevrede bilhassa öyle burdan daha iyi daha imkanlı ve daha ucuz yerler bulabilirsiniz (çevre esnaflar da her şeyi iki katına satıyor ve hiç misafirperver değiller)

Dünyadan Karelerr

Becerikli Camping Yorum

Dünyadan Karelerr Google Yorumu 9 ay önce
Aşırı pahalı kesinlikle buraya gelmeden önce başka kamp alanlarına uğramanızı tavsiye EDERİM buraya çok yakın daha güzel ve uygun fiyatlı kamp alanlarına da bakabilirsiniz Biz araç ile girdik ve çadır vermediler saat çok geç olduğu için kalmak zorunda kaldık bizden istedikleri ücret 71 TL idi pazarlık ile 51 TL ye düşürdük ertesi gün başka yerde 41 TL ye çadır dahil 41 TL ye kamp yapma şansımız oldu

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Becerikli Camping Hakkında

Becerikli Camping Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Becerikli Camping Nasıl Gidilir?

Adresi: Çalköy, 41600 Kandıra/Kocaeli, Türkiye

Koordinatları: 41.1345339, 30.1034052

Becerikli Camping Yakınındaki Alanlar
Becerikli Camping iletişim
Becerikli Camping telefon
Becerikli Camping nerede
Becerikli Camping yol tarifi
Becerikli Camping nasıl giderim
Becerikli Camping firma profili
Becerikli Camping firma hakkında
Becerikli Camping mesai saatleri
Becerikli Camping iletişim bilgisi