Bonjuk Bay

Muğla / Marmaris / Çamlı

Puan 3.9 3.9 108 Derecelendirme 1025 Yorumları oku

Bonjuk Bay Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Çadırlı Kampçılık
Doğa Yürüyüşü
Gezinti
Olta Balıkçılığı
Serbest Dalış
Yeme / Içme
Yüzme

Alan İmkanları


Çadır Alanı
Taş Ev

Alan Özellikleri


Alkollü içecek Imkanı
Ateş Alanı
Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
Çeşme - Su
Deniz Kenarı
Duş
Elektrik
Kendi Yemeğini Yapma
Mangal Alanı
Masa
Mutfak
Orman Alanı
Sıcak Su
Wc
Wifi
Yürüyüş Yolu

Yorumlar

BenzinLitre Uygulaması

Bonjuk Bay Yorum

BenzinLitre Uygulaması Google Yorumu 9 ay önce
İçeri giremeyenlerin düşük yıldız verdiği, içeri girenlerin ise ütopya olarak adlandırdığı harika bir deneyim alanı. Doğa harikası bir koyda bulunan Bonjuk'a, doğasına uygun toprak bir yoldan gidiyorsunuz. Bu yola asfalt, çakıl dökmek isteyenlerin içeri alınmaması çok yerinde olmuş. Aynı kitlenin, içerde çöplerin misafirler tarafından ayrıştırılması, vegan ağırlıklı menü, çadır yaşantısının gerekliliklerini sağlayamaması çok muhtemel. Bonjuk'taki deneyimi mükemmel kılan unsur insan. Bu kadar pozitif, enerjik ve iyi insanı bir arayı getirmek, ambians ve tasarım ile uygun kılmak zor iş. Harika yemeklerin uzun masalarda birlikte yenildiği, güneşin doğuşu ve batışının selamlandığı, insanların en hızlı şekilde entegre olabildiği, yoga, sound healing'in yanında, surf, boks, masa tenisi, voleybol gibi büyük çocuklar için tüm detaylar mevcut. Ağustos'un ortasında soğuktan titretecek serinliğe sahiptir. Denizi bol dalgalı, az rüzgarlı fakat tertemizdir. Köpek balıklarının yumurta bıraktığı koy fakat tehlikeli bir hikaye duyulmadı. Çocuklu aileler alınmıyor, fakat köpeğiniz ile gidebiliyorsunuz. Fiyatlandırmadan şikayet edenler neyi baz alıyor diye merak içindeyim. 5 yıldız otel mi yoksa bir villa deneyimi mi? Burası baştan aşağıya çok özel insanlarla çok özel bir deneyime sahip bir koy. Rezervasyonlar özel günlerde oldukça dolu olduğu için fiyatlamayı belli seviyede korumasından daha doğal bir durum yok. Gidenlerin burayı andıklarında gülümseyerek, mutluluk hatırladığı, daha nice yıllar devam etmesini canı gönülden istediğimiz komün.

C t

Bonjuk Bay Yorum

C t Google Yorumu 9 ay önce
koyu çevirmişler ama yolunu yaptıralım ya da bi çakıl dökelim dememişler. Arazi yolu gibi toz toprak içinde vardık. neyse Rezervasyonunuz yok alamıyoruz ama arayın yarın için rezervasyon yaptırabilirsiniz dediler. Tamam dedik. Yolda aradık. Direk daha önce geldiniz mi dediler? Hayır ama sabah böyle dediniz dedik. İşte yarında çok yoğunuz sizi reddetmek durumundayım dediler. Ee ne zaman boşsunuz? Cevap yok. Alt tarafı iki kişi gireceğiz ve nezih bir ortam aradığımız için gelmek istiyoruz. Ama işletmenin kendi “nezih” anlayışı farklı sanırım. Yeri seversek çadır için de düşünüyorduk.Yogayı seven kişileriz burayı da yoga için, sakinlik için uygun düşünmüştük. Ama hal /tavır ve işletme mantığı yoga felsefesinden çok uzak duruyor.

Ersoy Kızıltaş

Bonjuk Bay Yorum

Ersoy Kızıltaş Google Yorumu 9 ay önce
ilgisiz çalışanları ile doğal alanı parsellemişler; entellektuel insanları öncelikli müsterisi olarak belirleyen, nazikçe geçirmasyon yapan , enfes bir yer... !!! internette dolaşan ve şaşalı gözüken videoları fotoğrafları görüp aldanmayın ..Gitmeyin ..

Deniz Madran

Bonjuk Bay Yorum

Deniz Madran Google Yorumu 10 ay önce
Sitelerinde doğru düzgün bir rezervasyon sistemi bulunmuyor. Sitelerinden 3 defa rezervasyon isteği bildirdim, hepside farklı tarihler için. Mail ile dönüp bu tarihlerde yer yok dediler. Aradım, rezervasyon sistemimiz arızalı zaten 19-27 Temmuz arası kapalıyız dediler. En son o zaman siz müsait tarihleri yazın dedim, yanıt bile vermediler. Şimdi yorumlarda okudum, kum köpek balıklarının üreme alanı olan koyu kapatmış usülsüz bir işletmeymiş. Birde içeride yaşananları okuduktan sonra iyiki gitmemişim dediğim saçma sapan yer. Yazık Türkiye'm..

BURCU ÖZTÜRK

Bonjuk Bay Yorum

BURCU ÖZTÜRK Google Yorumu 9 ay önce
Doğaya teşekkür etmeye gidip doğayı mahveden bir işletmede kalmak istemem. Yoga yapayım derken yediği kazıklardan dolayı bi türlü odaklanamayan insanların tercih ettiği yer olursunuz sonra gerçek yüzünüz anlaşılınca çeşmedeki beach clublara çevirirsiniz ne de olsa kazıklayacak insan çok

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Bonjuk Bay Hakkında

Bonjuk Bay Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Bonjuk Bay Nasıl Gidilir?

Adresi: Çamlı Mahallesi Taşbükü Sokak No:17 Bonjuk Koyu, Çamlı, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye

Koordinatları: 36.976038, 28.2164155

Bonjuk Bay Yakınındaki Alanlar
Bonjuk Bay iletişim
Bonjuk Bay telefon
Bonjuk Bay nerede
Bonjuk Bay yol tarifi
Bonjuk Bay nasıl giderim
Bonjuk Bay firma profili
Bonjuk Bay firma hakkında
Bonjuk Bay mesai saatleri
Bonjuk Bay iletişim bilgisi