Darboğaz Fethiye

Muğla / Fethiye / Kayaköy

Puan 4.6 4.6 599 Derecelendirme 2144 Yorumları oku

Darboğaz Fethiye Fiyat 2021

Ücret Bilgisi Bulunamadı

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim

Yorumlar

Darboğaz Fethiye Yorum

Onur Yalçın Google Yorumu 1 ay önce

Kayaköy gezimizden sonra gittiğimiz harika koy. Araçla bir yere kadar gidebiliyorsunuz, sonrasında 1.5 km kadar orman içinde yokuş yukarı ve aşağı yürümeniz gerekiyor. Ulaşımı çok kolay değil ama sanırım bu koyu güzel ve sakin kılanda bu. İşletme yok, suyunuzu ve atıştırmalıklarınınızı getirmeyi unutmayın.

Darboğaz Fethiye Yorum

Tevfik Sarsal Google Yorumu 1 ay önce

bulunmaktan en çok keyif aldığım yerlerin başında gelir. çadırınızı alıp yola çıkın. toplu taşıma ile ulaşım yok Fethiye merkezden kalkan Kumköy araçlarına binip son durakta (Af Kule Manastırı sapağı) inip dört kilometre kadar yürümeniz gerekiyor. Eğer aracınız varsa aracı yol kenarına park edip 25 dakikalık bir patikadan geçmeniz gerek. Yakınlarda hiçbir işletme yok tedarikli gitmelisiniz. Denizi çok berrak ve güzel. Dalgasız ve yüzmesi gayet keyifli. Yaban domuzları bazı geceler çadırınızı ziyarete gelebilir ama zararsızlar. Kesin gitmeniz gereken bir yer şimdiden iyi tatiller

Darboğaz Fethiye Yorum

Bilge Donmez Google Yorumu 2 ay önce

Aracınızı yol kenarına park edip patika yoldan yaklaşık 15 dakikalık bir yürüyüş sonrası denize girilebilen alana ulaşıyorsunuz. Ama değer mi değer, balıklar sizinle yüzüyor her taraf yemyeşil su oldukça berrak

Darboğaz Fethiye Yorum

Tugba Yildirim Google Yorumu 2 ay önce

Gemili plajına gelmeden geride aradan bir yol gidiyor çalılıkların arasından zorlu bir parkur sonunda kayalıklardan denize atlayabilirsiniz. Binbir çeşit balık ve deniz canlısı var tek sorun deniz kestaneleri 👏🏻

Darboğaz Fethiye Yorum

Mustafa Bakici Google Yorumu 2 ay önce

Kısa kaldım orada ama doyamadım. Tekrar darboğaza mutlaka geleceğim. Akşam saatlerinde yoğun bir şekilde çıkan arı istilasına tatilciler özellikle arıya alerjisi olanlar dikkat etmeli ve bu muazzam yerde tatil yapan tatilciler lütfen çöplerinizi yanınızda götürünüz.

Darboğaz Fethiye Yorum

Emre Akademik Google Yorumu 3 ay önce

Yolu çetrefilli 20-25 dk sürüyor, patika. Ben 2 çocukla gittim. Gittiğine değiyor. Yanlış yere sapmayin. Ana yoldan ormana girince sagdan ilerleyin. Terlik olmaz, ayakkabı. Yeme içme yanınıza alın. Yol keyifli, manzara ve ormanda yürünüyor. Arabayı yola koyacaksiniz mecbur. Deniz güzel.

Darboğaz Fethiye Yorum

Mustafa Berktaş Google Yorumu 3 ay önce

Aracınızı belli bir yerden sonra bırakmanız gerekiyor. 850m kadar patika yoldan koya ulaşabilirsiniz. Harika bir suyu var berrak 🧡 Herkese tavsiye ediyorum. Gelirken yanınıza bolca yiyecek içecek alın. Bir market vs yok

Darboğaz Fethiye Yorum

Emre Akademik Google Yorumu 3 ay önce

Yolu çetrefilli 20-25 dk sürüyor, patika. Ben 2 çocukla gittim. Gittiğine değiyor. Yanlış yere sapmayin. Ana yoldan ormana girince sagdan ilerleyin. Terlik olmaz, ayakkabı. Yeme içme yanınıza alın. Yol keyifli, manzara ve ormanda yürünüyor. Arabayı yola koyacaksiniz mecbur. Deniz güzel.

Darboğaz Fethiye Yorum

Murat Gürgen Google Yorumu 3 ay önce

Aracınızı yol kenarına bırakıyorsunuz. Arabayı bıraktığınız yerden itibaren 20 dakikalık yürüyüş ile koya ulaşabilirsiniz. Uzun yolundan ötürü hem çok kalabalık olmuyor hem de çocuklu aileler pek gelmiyor. Suyu temiz, taşlık bir koy. Deniz gözlüğü ile su altına bakmak için ideal. Eksiler: - Plaj kısmının üst tarafındaki ormanlık alan çöp dolu. - Tur teknelerinin iğrenç müzikleri koydaki bütün sakinliği bozabiliyor.

Darboğaz Fethiye Yorum

Betül Orhan Google Yorumu 3 ay önce

Suyun rengi harika ve temiz. Kayalıklı fakat dikkat ettiğiniz sürece sıkıntı yaratmaz. taşlı bir koy, şezlong vs. olmadığı için plajda havluda rahat oturup güneşlenemiyorsunuz. sandalye ile gelmek en mantıklısı. Yolu biraz meşakkatli fakat gittiğiniz yere değiyor. Hazırlıklı gelin.

Darboğaz Fethiye Yorum

Taha Yasin EREN Google Yorumu 4 ay önce

Galiba Ölüdeniz’in en iyi en temiz koyuydu. Arabayı bıraktıkdan sonra 10 dakikalık bir yürüme mesafesi var. Ara yollardan direk aşağıya inmeye çalışmayın devam edin geniş bir yol olacak oradan ilerleyin. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir yer.

Darboğaz Fethiye Yorum

Ersin Özel Google Yorumu 4 ay önce

Bir çok noktası var Fethiye'nin, burası gizli cennetlerinden biri. Nefis bir deniz, buz gibi su. Gelin, görün, yüzün ama insan olduğunuzu anlamasınlar, koruyun doğayı!

Darboğaz Fethiye Yorum

lütfi aksu Google Yorumu 4 ay önce

denizi tertemiz.🏝🏝⚓⛵⛵👍👍👏👏😊😊🥂🍾☕

Darboğaz Fethiye Yorum

Ferahnur Halı Google Yorumu 4 ay önce

Fethiyeye yolunuz düşerse Ölüdenizden kesinle tekne turlarına katılıp bu harika yerleri ziyaret etmeden donmemelisiniz..

Darboğaz Fethiye Yorum

ÖNDER KARAMAN Google Yorumu 5 ay önce

Zor bir yürüyüş parkuru sonrasında süper temiz sakin bir koy.deniz çok sakin .çocukla gitmek çok zor olabilir rampa ve dar patikadan yaklaşık 20 dakika yürüyüş yapıyorsunuz.yanınızda içecek vs götürün çünkü hem güzergahta hemde etrafta hiçbirşey yok..

Darboğaz Fethiye Yorum

Necdet Altan Google Yorumu 7 ay önce

Araba ile bir noktaya kadar ulaştıktan sonra yola yürüyerek devam ediyorsunuz. Arabanızı yol üstünde bırakmanız lazım,park edilecek bir alan yok. Herkes de öyle yapıyor, başka bırakılan araçlar da göreceksiniz. Patika bir yoldan yürüyerek ulaşılıyor. Biraz zahmetli, yaşlı veya fiziksel engeli olanlar için zorlu bir yürüyüş olabilir. Fakat koy tertemiz, mavinin en az 3 tonu ile karşılaşacaksınız. Denize girmek,kafa dinlemek, kitap okumak ve bol oksijen almak için birebir bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

Darboğaz Fethiye Yorum

Mertcan Yildiz Google Yorumu 7 ay önce

Fethiye'nin en güzel koyu. Aracı yol kenarına bırakıp koya inmek için 25-30dk yürümeniz gerekir. Yanınıza yiyecek,içecek almayı unutmayin hiç bir işletme yok. Akşam arı istilası oluyor 7den önce terk etmeye bakın. Yolda kayalara çizilmiş ok işaretleri var size yardımcı olacaktır. Dar boğazın diğer tarafı dalgalı. Tepeden gördüğünüz koylara gitmek için koyları solunuza alıp yola devam edin. Çoluk çocuk varsa yanınızdan ayırmayın.

Darboğaz Fethiye Yorum

Turan Yaman Google Yorumu 1 yıl önce

Biraz uzak ve ortalama 21 dklık yürüyüş sonrasında ulaşılabilmekte. Uzak olmasından sakin ve huzurlu. Yürümeye değiyor..

Darboğaz Fethiye Yorum

Murat HMK Google Yorumu 1 yıl önce

Dağ başına aracı bırakır, yada oraya kadar yürür, ordan da bi 21 dk daha yürürüm dersen hediyen seni bekliyor. Müthiş güzel. Sakin, suyunu unutma. Sandviç falanda. Yaz yaz bitmez. Bilinmeyen yakın güzellik

Darboğaz Fethiye Yorum

arif bozdağ Google Yorumu 1 yıl önce

Kesinlikle gidilmesi gereken bir koy,yolu patikadan 11-15 dk da iniliyor,deniz zaten muhteşem,geri çıkarken çöpünüzü de yanınız da götürün...

Darboğaz Fethiye Yorum

Zerhan şhd Google Yorumu 1 yıl önce

Iki gece kamp kurduk çocuklarımızla beraber.yuruduk engebeli yollardan geçtik ama değdi mi değdi.gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel.denizi 3 taraflı nerden girersen ayrı bir güzellik.yabanci turistler bile bu güzelliği keşfetmiş tadını çıkartıyor.lutfen kirletmeyelim yeter

Darboğaz Fethiye Yorum

Bulut Esin Google Yorumu 2 ay önce

Yolun zorluğu 6/10 Denizin güzelliği 8/10 Etrafın temizliği 8/10 Tek sıkıntı yanaşan keko teknelerin son ses müzikleri (dibinize giriyorlar) ve inen turistlerin tepe yapmış eğlenme ve çığlık atma,bağırarak konuşma arzusu. Kafamı dinleyeyip, kitap falan okuyayim demek hayal.

Darboğaz Fethiye Yorum

Tuğba Yirmibes Google Yorumu 2 ay önce

Koya ulaşmak zorlu bir yürüyüşle mümkün... Çantanızı hazırlayıp öyle gitmelisiniz.. Tur tekneleri uğramasa çok daha harika olacak. 4 saatte 4 tekne geldi :( sakin plaj bi anda insan kalabalığı oluyor.

Darboğaz Fethiye Yorum

Nur Sökmen Google Yorumu 3 ay önce

Aracınızı ana yola parkedip çöp kutularının önünden, sağa patika yola girmeniz gerekiyor. Yol 20-25 dk. Tedarikli gitmekte fayda var. Biz akşam 17-18.00 gibi koya gittik. Manzara gerçekten çok güzel, çam ağaçlarının altında oturabiliyorsunuz, ancak su berrak değil. Yorumlarda Fethiye'nin en berrak suyu diye görüp sevinmiştim ama öyle değildi malesef. Belki gittiğimiz saatle alakalı bilemiyorum. Denizde maske, poşet ve çakmak bulup çıkarttık. Kıyıya içinde gözleme pişiren bir tekne de yanaşmıştı. Ancak yanınızda mutlaka sinek kovucu falan getirin, çünkü kara sinek istilasından oturamıyorsunuz, ben böyle yüzsüz sinekler görmedim. Erken kalkma sebebimizdir.

Darboğaz Fethiye Yorum

yunus emre balcı Google Yorumu 4 ay önce

Denizi guzel sıcak ve berrak arabayi koyduktan sonra yürüyerek 20 dakika sürüyor .Tek sorun arılar ciddi anlamda peşinizi bırakmıyor yiyecek ve içeceksiz kesinlikle gelmeyin derim.

Darboğaz Fethiye Yorum

Hüseyin Öztürk Google Yorumu 4 ay önce

Ulaşmak gerçekten çok zahmetli. Eğer gitmek isterseniz yanınıza alabileceğiniz kadar az malzeme almaya çalışın. Yaklaşık 1.5 kmlik bir patikadan ulaşılıyor. Çoğu yerden 2 kişi yan yana geçemez. Ama deniz çok guzel, berrak. Yüküm biraz daha az olsaydi cok daha mutlu ayrilabilirdim 😬

Darboğaz Fethiye Yorum

Furkan Tüylü Google Yorumu 1 yıl önce

Af kuleden sonra artık burdada zorlu bir parkurla ulaşım olmasını kabullenip gitmişim iyikide 😃 Babadağa karşı yüzmek pahabiçilemezdi. Deniz kirli ve çok kalabalıktı o kadar eziyete değmeyebilir gidip görüp karar verin

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Darboğaz Fethiye Hakkında

Darboğaz Fethiye Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Darboğaz Fethiye Nasıl Gidilir?

Adresi: Darboğaz Fethiye, Kayaköy, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye

Koordinatları: 36.556251, 29.05046

Darboğaz Fethiye Yakınındaki Alanlar
Darboğaz Fethiye iletişim
Darboğaz Fethiye telefon
Darboğaz Fethiye nerede
Darboğaz Fethiye yol tarifi
Darboğaz Fethiye nasıl giderim
Darboğaz Fethiye firma profili
Darboğaz Fethiye firma hakkında
Darboğaz Fethiye mesai saatleri
Darboğaz Fethiye iletişim bilgisi