İçmeler Maliye Kampı

Muğla / Marmaris / İçmeler

Puan 3.8 3.8 406 Derecelendirme 2828 Yorumları oku

İçmeler Maliye Kampı Fiyat 2021

Ücret Bilgisi Bulunamadı

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim

Aktivite imkanları

 • Çadırlı Kampçılık
 • Doğa Yürüyüşü
 • Gezinti
 • Karavanlı Kampçılık
 • Olta Balıkçılığı
 • Serbest Dalış
 • Yeme / Içme
 • Yüzme

Alan İmkanları

 • Çadır Alanı
 • Karavan Kiralama

Alan Özellikleri

 • Ateş Alanı
 • Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
 • Çeşme - Su
 • Deniz Kenarı
 • Elektrik
 • Karavan Alanı
 • Kır Lokantası - Restoran
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Orman Alanı
 • Wifi

Yorumlar

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Hanzale Doğru Google Yorumu 4 ay önce

Bedava olduğu kadar pisde insanlar temizliği öğrenemedi bir türlü içip içip etrafı kirletiyorlar yoksa çok güzel koy ve alan...

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Onur Turen Google Yorumu 5 ay önce

Çok güzel bir denizi var ve sakin bir yer

İçmeler Maliye Kampı Yorum

BAHADIR COŞKUN Google Yorumu 1 yıl önce

Güzel mekan

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Hidayet Çalışkan Google Yorumu 2 ay önce

Deniz muhteşem, dalgasız, rüzgarsız ve berrak. Bu kampın olduğu yerde eskiden bir tesis varmış terkedilmiş. Maalesef hiç çöp bidonu olmadığı için insanlar çöplerini kenara köşeye bırakıyor. Biz yanımızda çıkarıp yukardaki çöpe attık. Bir gece çadırda kamp yaptık. Başkalarının yazdığı gibi hiç olumsuz birine rastlamadım. Tuvalet duş yok. O nedenle ortalık biraz idrar kokuyor. Belediye biraz duyarlı olsa çok az masrafla bir kaç wc ve duş koysa bi de çöplerini toplasa tadından yenmez bir yer olurdu. Son olarak gece yavru bir yılan gördüğümü de eklemeliyim.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Berkay Can İgit Google Yorumu 3 ay önce

İçnelerde kamp yapacağınız güzel yerlerden biri ücretsiz olnasıda cabası ancak içersinde tuvalet gibi hiç bir hizmet bulunmuyor tuvaletinşzi tutmabız lazım aurıca burada çook uzun zaman kalan insanlarda yer edinmiş ev eşyaları ile kalıyorlar kanepe vs biraz rathız edici en güzel yerleri onlar almış oluyor hep

İçmeler Maliye Kampı Yorum

TOLGA ÖNEN Google Yorumu 3 ay önce

Devlet terk edilmiş bir alan bırakmış halkına ama pislikten geçilmiyor. Zorluğu var ancak ücretsiz barınma yeri kampçılar için çok iyi bir durak. Zaten ücretsiz oldugu için belediye vs yollara bakmıyor kamp alanına giden yol bozuk ve engebeli. Gece aydınlatıcı ışık yok. Tuvalet vs yok petrol ve cami en yakın durak araç varsa rahat yoksa zorlayabilir.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Ali ÇETİNER Google Yorumu 4 ay önce

Sakin bir yer ve kamp için oldukça uygun. Herhangi bir tesis duş ya da tuvalet yok fakat merkeze yakın konumda. Denizi berrak, temiz ve genelde sakin. Özellikle kalabalıktan hoşlanmayanlar tercih edebilir.( Beton kısımdan denize girip çıkarken deniz kestanelerine dikkat edilmeli )

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Ümit Aslan Google Yorumu 4 ay önce

Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim. Ücretsiz olması ve manzarasi çok cazip geliyor 🤭 WC duş işi için dışarı da halletmelisinz ya da hazır suları bol bol bulundurun . İyi eğlenceler

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Doğan Yağcıoğlu Google Yorumu 1 yıl önce

Kamp yapılabilir ama tuvalet duş yok

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Kadir Salmanli Google Yorumu 1 yıl önce

Manzara harika ama wc fln yok ortaliga goyuruyolar

İçmeler Maliye Kampı Yorum

joseph m Google Yorumu 1 yıl önce

Civarda ücretsiz kamp yapabileceğiniz tek yer,terk edilmiş bir yer.Ücret yok duş wc yok sadece ağaçlık alan ve kamping tarz bir yer. Bir sürü insan oluyor çok gürültü yok geceleri en azından sürekli yaşan çadırcılar bile var. kendi sahili var ufak bir şey ama içmeler tercih edilir. her çeşit insna var pek nezih bir ortam yok gibiydi. gece kalınabilir. jandarma falan bir şey demiyor herkes kuruyor kaldırıyor,araba park etmeye yer var yukarıda.zemin pek hoş değil sert taştan çoğu yer. uygun bir yerdi.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Emrah Kandırmış Google Yorumu 1 yıl önce

Yer galiba otel ya da benzeri bir işletme için yapılmış ama hiç kullanılmadan terk edilmiş. Bu yüzden denize kadar her yer düzgün beton zeminler, merdivenlerle dolu aynı zamanda ağaçlık da zaten. İçeriye araç girişi yok. Araçları yukarıda yola bırakıp geliyorsunuz. Uzak değil 15 21 metre. Yol kenarı park için uygun. Yerleşke içinde market, duş, tuvalet ve su imkanı yok ama içmelerin hemen dibinde zaten hiç biri sıkıntı olmuyor. Bu yıl Adnan isminde bi arkadaş(abi) vardı, geçen yıllar yokmuş, oraya yerleşmiş. Oraları benimsemiş sahiplenmiş çevreyi korumaya çalışıyor, mıntıka temizliği gibi askeri bi düzen sağlamaya çalışıyor. Eğer hala oradaysa ilk karşılaştığınızda arıza bi tip gelebilir ama merak etmeyin zararsız. Çok garip sebeplerden ötürü sizi uyarabilir. Biz farketmeden çadırı kendisine komşu olarak kurmuşuz önce tedirgin olduk ama hiç sorun çıkmadı. Tanımayı bile istersiniz muhtemelen. Ve tamamen ücretsiz. Ama bu böyle kalmaz diye düşünüyorum. Hala ücretsizken değerlendirmek lazım.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Rezan Google Yorumu 4 ay önce

Manzara olarak çok iyi. Hatta belediye biraz peyzaj düzenlemesiyle çok iyi bir kamp alanına dönüştürebilir. Duş ve WC bulunmuyor. Ama 400 metre ötede Turkuaz Beach’te WC,Duş ve su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ücretsiz olunca insanlar çok özensiz davranıyor. Lütfen çöplerinizi çöp kutusuna atınız..

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Gözde Google Yorumu 4 ay önce

Burası bir işletmeye ait değil. Boş bir alan. Kampçılar burayı kullanıyorlar. Duş tuvalet mutfak elektrik vb ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yer yok alan içerisinde haliyle. Yakınlardaki turkuaz beachin tuvaletini 2.5 tl ve duşunu 5tl kullanabilirsiniz. Gece içki içerek müzik dinleyerek bağırarak çevreyi rahatsız eden kampçı olmadığını düşündüğüm bazı andavallar bulunmakla birlikte gayet nazik kampçılar da vardı. Denizi çok güzel. Marmaris içmeler limanın hemen yanında. Eşyalarımızı sabahtan bırakıp akşam döndük bir sorun yaşamadık. Şans belki de. Yanımızda çok nazik kampçılar vardı, kendimizi daha güvende hissettik. Güzel manzara güzel deniz. Başka bir yere geçişte ara diblenme durağı olarak eklenebilir.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Albert Einstein Google Yorumu 5 ay önce

Güzel ama gelişi güzel hırbolar kendine mesken yapıyor.campçılık ruhunu öldürüyor manzara ve deniz mükemmel.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

tugrull__ beyy__ Google Yorumu 2 ay önce

6 senedir kamp için buraya geliyoruz, bu seneki kadar davar görmedim, her sene daha kötü profilde insan geliyor. Aile için kesinlikle uygun değil, olay ve tartışma çıkmama ihtimali yok gibi. Gelen insanlar kendi tapulu arazisi gibi her yere yayılıp ev gibi döşenmişler. Geceleri 2,3-4 kadar sarhoş gençlerin naraları bağırışları çığırışları içinde uyku uymak çok zor. Konumu manzarası süper.

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Kubra Yucel Google Yorumu 4 ay önce

Çevre temizliği yapıp düzenleme yaparsa çok daha güzel olucak bir yer. Duşa kabin olmaması wc bulunmaması gelenlerin çöpünü alıp gitmemesi. Berbat bir duruma sokmuş. Onun dışında bir adamın Kndi malıymış gbi sahiplenip istediğimiz yere çadır kurdurmaması sinir bozucu bir durumdu nihayetinde devlete ait bir yer ve kişinin gelen herkese aynı şeyi yapması düşündürücü buranın belediyesi ne yapıyor diye düşünüyorum 5 gün dur burda çadır kurduk anlattıklarım dışında birde polis kontrolü vs yok gece 1.2 ye kadar alkol içip bagıranlar oluyor. Herşey çok güzel olabilirdi bu kötü durumlar söz konusu olmasaydı

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Batuhan Telford Google Yorumu 3 ay önce

İÇİNİZDE AZICIK İNSANLIK VARSA GİTMEYİN TEKİRDAG KUMBAG DAHA NEZİH BİR YER BURAYA GÖRE MALUM IRK KAPAMIS HERYERİİ

İçmeler Maliye Kampı Yorum

fatma sunbul Google Yorumu 4 ay önce

Deniz olarak harika bir yer ama ne giyinme ne wc var 1 saat zor durduğumuz bir yerdi harabeye uğramış bakımsız bir yer

İçmeler Maliye Kampı Yorum

Arif Karameşe Google Yorumu 4 ay önce

Burası ücretsiz kamp yapabileceğiniz güzel bir yer. kendisine ait olduğunu söyleyen kişiler tarafından rahatsız edilebilirsiniz devlet polis karışamaz burası bizim gibi gibi tehditkar konuşmalar yapılıyor kesinlikle inanmayın Video çekin böyle durumlarda o şahıslar rahatsızlık verecek olursa Marmaris belediyesinin sayfasına cimer ve ilgili kurumlara da şikayet yazabilirsiniz

İçmeler Maliye Kampı Yorum

ibrahim karlıdağ Google Yorumu 1 yıl önce

Pis, tiksinç, berbat bir yer. (2121 Eylül) Hayatımda gezerken çoğu şeye tahammül edip çoğu şeyi idare eden birisiyim ama buradaki pisliğe ve terkedilmiş bu izbe yerin hissettirdiği iğrenç duyguya tahammül edemedim. Karanlık ve tekinsiz. Sadece manzarası çok güzel ama bunun için kalınacak bir yer değil. Ucuza pansiyonda kalmak daha mantıklı. Belki İnbükü’ndeki Çubucak Kamp alanı daha güzel bir alternatif olacaktır. Bazen büyük şehirlerin kamp yapmayı engelleyişine uyup bir pansiyonda kalmak daha mantıklı. Yahut merkezden uzak bir yerde kamp değerlendirilebilir.

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

İçmeler Maliye Kampı Hakkında

Yiyecek - İçecek ihtiyaçlarınızı oradan temin edebilirsiniz.

İçmeler Maliye Kampı Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

İçmeler Maliye Kampı Nasıl Gidilir?

Adresi: İçmeler, 48720 Marmaris/Muğla, Türkiye

Koordinatları: 36.8000484, 28.2405911

İçmeler Maliye Kampı Yakınındaki Alanlar
İçmeler Maliye Kampı iletişim
İçmeler Maliye Kampı telefon
İçmeler Maliye Kampı nerede
İçmeler Maliye Kampı yol tarifi
İçmeler Maliye Kampı nasıl giderim
İçmeler Maliye Kampı firma profili
İçmeler Maliye Kampı firma hakkında
İçmeler Maliye Kampı mesai saatleri
İçmeler Maliye Kampı iletişim bilgisi