İnlice Halk Plajı

Muğla / Fethiye / İnlice

Puan 4.2 4.2 3068 Derecelendirme 2387 Yorumları oku

İnlice Halk Plajı Fiyat 2021

Ücret Bilgisi Bulunamadı

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim
yükleniyor

Detayları

Aktivite imkanları

 • Çadırlı Kampçılık
 • Doğa Yürüyüşü
 • Gezinti
 • Olta Balıkçılığı
 • Serbest Dalış
 • Yüzme

Alan İmkanları

 • Çadır Alanı

Alan Özellikleri

 • Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
 • Çeşme - Su
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Masa
 • Orman Alanı
 • Plaj Şemsiyesi
 • Plaj Şezlong
 • Sıcak Su
 • Wc
 • Yürüyüş Yolu

Yorumlar

Gmz Drl (dönence)

İnlice Halk Plajı Yorum

Gmz Drl (dönence) Google Yorumu 2 hafta önce
Fethiye belediyesinin plaj işletmesi.. Tek eksiği plajda çöp kutusu sayısı yetersiz. Bunun dışında engelliler için özel denize girme sandalyesi, otopark, güzel ve böyle bir yere göre çok uygun fiyatlı (temmuz 2021de karton bardak çay fiyatı 2tl, eker ayran 3tl, şişe bira 20tl, gözleme 15tl vb..) Akşam 20.00de otopark ve kafeterya kapanıyor ama arabayı otopark dışında tutunca kimse sizi kovmuyor 😉👍 Kamping ve karavan alanları var. Güzel temiz güvenli bir mekan. Herkese tavsiyemdir, iyi tatiller 😍👍🤩👍

Özhan Şirvan

İnlice Halk Plajı Yorum

Özhan Şirvan Google Yorumu 2 hafta önce
Açık ara Türkiye'deki en guzel halk plajı, ailenizle gidin tavsiye ederim...mangal yapılabiliyor ve herkes inanılmaz yardımlaşma içinde. 15 TL otopark ücreti verip tertemiz kumsalda denize girin diğer koylara göre yoluda çok düzgün. Yeni belediye başkanı aynen böyle devam etsin. Burası , premium 1. Sınıf Halk plajı olarak son kaledir. Rantlaşmamış kalması için emeği geçen herkese teşekkürler. Tek sorun gece 50 Metre açıktaki her gün ve sık sık aşırı sıklıkla ağ atan tekneler bir çok yasa dışı ağları kullanıyor lar ve habitatı bitiriyor lar. Caretta caretta larında olduğu koy için ciddi tehdit oluşturuyorlar.

Erol Fil

İnlice Halk Plajı Yorum

Erol Fil Google Yorumu 3 hafta önce
Selam arkadaşlarBu plaj ilk defa geldimÖncelikle gelecek arkadaşlara gerçekten tavsiye ederimIlk defa geldin öncelikli gelecek arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim ve işletmesi belediye işletiyor hizmet sınırsız duş yiyecek içecek şezlong mevcut olup gitiş üçret 15 tl ve ormanlık bir alana sahip olup deniz harika ve tabiki olmassa olmazı balıklar 😄❤

elwoudi

İnlice Halk Plajı Yorum

elwoudi Google Yorumu 3 hafta önce
26 temmuzda burada bulunduk. Girişte Çevre ve şehircilik bakanlığı 15₺ giriş ücreti alıyor. İsteyenin kendi masasını, sandalyesini, şemsiyesini koyabileceği bölüm var. İsterseniz de Fethiye Belediyesinin işlettiği tertemiz bir bölüm var. Günboyu için, 1 şemsiye 2 şezlong için 45₺. Alanın tamamı temiz. Tüm emekçilerin emeklerine sağlık. Denizi tertemiz, herşey düzenli. Yeme içme bölümü de temiz, emekçiler çok gayretli, buradan da kendilerine teşekkür ediyorum. Bira 20 ve 22₺. Patates kızartma 13₺. Ton balıklı sandviç 15₺. Çay 2₺. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

SADIK ERGÜR

İnlice Halk Plajı Yorum

SADIK ERGÜR Google Yorumu 1 ay önce
Fethiye Belediyesi tarafından işletilen tesis. Yiyecek mönüsü sınırlı, içecek mönüsü zengin. Elma dilimli patates kızartması çok güzel. Fiyatlar oldukça makul. Plajın orta kısmına kurulu tesisin sağ ve sol tarafında kendi şemsiyenizi kullanabilirsiniz. Mangal için sanırım özel bir alan belirlenmiş. Plaj ince ve siyah-gri kum. Kumul denizde yer yer devam ediyor yer yer iri taşlar ve cakillar var. Deniz aniden derinleşmiyor. Deniz trafiği yok denecek kadar az. Balık merası zengin, şnorkel keyifli. Tesis sahasında balık avı yasak. Öğleden sonra deniz hafif dalgalanıyor ve kıyı kesiminde kum nedeniyle hafif bulanıklık oluyor. Farklı bir mekanı, Fethiye Belediyesinin çok uygun fiyatlarıyla keyfini sürmek, dünya genelinde oldukça nadir görülen sığla (günlük) ağacını tanımak isteyenlere tavsiye ederim. Belediye sahasında kamp yapmak mümkün olmasa bile yakın çevrede kamp alanları olduğunu da belirteyim. Gideceklere şimdiden iyi tatiller.

Pelin Ecem Ozturk

İnlice Halk Plajı Yorum

Pelin Ecem Ozturk Google Yorumu 9 ay önce
Yazın nasıl olur bilinmez ama Eylül-Ekim de çok sakin ve temiz olduğunu söyleyebilirim. Girişte 15tl ücret ödemeniz gerekiyor. Keşke plajlarımıza para ödemeden girebilsek. Onun haricinde çok fazla balık var, su yosunsuz. Deniz gözlüğüyle gelin

mustafa ali keysan

İnlice Halk Plajı Yorum

mustafa ali keysan Google Yorumu 11 ay önce
Aile ile gidilecek güzel bir plaj

yusuf tellioğlu

İnlice Halk Plajı Yorum

yusuf tellioğlu Google Yorumu 17 saat önce
(Muhafazakâr insanlar Ödeme sonrası aracınızla otoparka girmeden tam sağ yoldan 50mt devam edin yada tam soldan 50mt devam edin plaj bitiminde parkedin . Plajın en solu ve en sağı boş oluyor ben aracımla en sağa gittim ) . Dalamanın az ilerisi ana yola yakın Göcek’te İnlice koyu . (Bu taraftardaysanız günlüklü koyu na da git) Belediye işletiyor . kafesi var. Plaj voleybolu oynayabilirsin. Mangal alanı var. Oturma piknik masaları var .ağaç altı gölgelikli yerler var ama az erken yada geç gidersen bulursun . Mescid var duş var WC var. 15₺ girişte ödeme alıyor . Az derin dalga yok kıyı kumsal Yol asfalt kolay gidiliyor . Yemek yiyecek veya mangalınızı alın belediye gözleme vs Birşeyler satıyor içki olduğu icin uğramadım . Plaj uzun . 20 mt sonra biraz derinleşiyor . Deniz gözlüğü alın ki deniz altında en dipte yüzen ufacık orta balıklar var yüzerken hiç değmez size zararsız ama seyri güzel . Çadır ve karavan alanı da var sol ilerde .

yusuf tellioğlu

İnlice Halk Plajı Yorum

yusuf tellioğlu Google Yorumu 1 hafta önce
(Muhafazakâr insanlar kokoşlardan uzak kalmak için Ödeme sonrası aracınızla otoparka girmeden tam sağ yoldan 50mt devam yada tam soldan 50mt devam edin plaj bitiminde parkedin . Plajın en solu ve en sağı boş oluyor ben en sağa gittim ) . Dalaman az ilerisi ana yola yakın Göcek’te İnlice koyu . Belediye işletiyor . kafesi var. Plaj voleybolu oynayabilirsin. Mangal alanı var. Oturma piknik masaları var az erken yada geç gidersen bulursun . Mescid var duş var WC var. 15₺ girişte ödeme alıyor . Az derin dalga yok kıyı kumsal Yol asfalt kolay gidiliyor . Yemek yiyecek veya mangalınızı alın belediye gözleme vs Birşeyler satıyor içki olduğu icin uğramadım . Plaj uzun . 20 mt sonra derinleşiyor . Deniz gözlüğü alın ki deniz altında en dipte yüzen ufacık orta balıklar var yüzerken hiç değmez size zararsız ama seyri güzel . Çadır ve karavan alanı da var sol ilerde .

Sym

İnlice Halk Plajı Yorum

Sym Google Yorumu 2 hafta önce
Öncelikle Giriş 15 TL, şezlong kiralarsaniz çifti 45tl. Duş,wc,soyunma kabininden yararlanabilirsiniz. Bir de mangal yapılan alan var. Şayet hem piknik hem deniz derseniz sanırım uygun bir yer. Sahilinde ve denizinde çakıl ve taşların olduğu bir sahil. Orda bulunan işletmenin sağ tarafından girerseniz büyük çakıl sol tarafindan girerseniz ayağa batmayan daha küçük çakıllar mevcut. Deniz metrelerce sığ ilerleyenlerden degil makul mesafede derinlesmekte. Ayağım yere basarken iki salınayım derseniz ayak ısıran balıklar var😅😅 bol bol yüzünki size bulaşmasinlar, berrak ve minnoş dalgaları olan sakin bir deniz. Kalabalık bir plaj ve boş ağaç altı yok denilebilir😂 mangal yapanlar, yemek yiyenler,uyuyanlar... İşletme hizmeti temiz,güler yüzlü ve yiyecekleri de iyiyydi. fiyatlar fahiş değil hatta deniz kenarına göre makul denilebilir.(şezlong kiralama dışında) Temmuz/2021

Güray Angılcı

İnlice Halk Plajı Yorum

Güray Angılcı Google Yorumu 1 ay önce
Sol tarafındaki işletme ve şezlong alanını hiç denemedim, ancak sağ tarafta kalan boş yeri kesinlikle tavsiye ederim. Girişte 10-15 TL gibi bir otopark ücreti veriyorsunuz o kadar. Akşamüstü yanındaki dağımsı yükseltiden kaynaklı geniş bir gölgelik alan oluşuyor. Sahil ince taş, ancak seni, girişi büyük taşlık / kayalık gibi. Deniz ayakkabınız varsa sıfır problem, ki yanınıza almanızı tavsiye ederim. Denizi hemen derinleşiyor, çok dalgalı değil. Işletmede alkolden yemeğe kadar birçok şey var, fiyatlar market fiyatların uzerinde, ama aşırı da değil. Çocuklu ziyaret için de gayet uygun, mutlaka deneyimleyin.

İren Duru Yıldırım

İnlice Halk Plajı Yorum

İren Duru Yıldırım Google Yorumu 11 ay önce
Bu yıl deniz çok güzeldi, belediyenin büfesi de oldukça lezzetli ve fiyatları makul. Tavsiye ederim. Tek sıkıntı bu sene Fethiye körfezindeki balıklar insanın ayaklarını hafif de olsa ısırıyor. Can yakmıyor ancak insanı tedirgin ediyor.

VoyagerDoc

İnlice Halk Plajı Yorum

VoyagerDoc Google Yorumu 9 ay önce
Sahil idare eder, insanlar yiyecek içeceğini almış gelmiş kamp sandalyelerini kurmuş keyifle vakit geçiriyor. Giriş ücretli buarada. Denize girmeyi tercih etmedim güneş belli müddet sonra tepenin arkasına geçiyor ve koy gölgede kalıyor. Bunun yerine tüm gün güneş gören günlüklü koyu daha mantıklı olacaktır.

Hikmet Saldamlı

İnlice Halk Plajı Yorum

Hikmet Saldamlı Google Yorumu 11 ay önce
Çok yeni henüz çok güzel bir koya dönüştürülebilir

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

İnlice Halk Plajı Hakkında

Yiyecek - İçecek ihtiyaçları kamp alanına yakın işletmelerden temin edebilirsiniz.

İnlice Halk Plajı Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

İnlice Halk Plajı Nasıl Gidilir?

Adresi: Unnamed Rd, İnlice/, İnlice, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye

Koordinatları: 36.7308491, 28.9670494

İnlice Halk Plajı Yakınındaki Alanlar
İnlice Halk Plajı iletişim
İnlice Halk Plajı telefon
İnlice Halk Plajı nerede
İnlice Halk Plajı yol tarifi
İnlice Halk Plajı nasıl giderim
İnlice Halk Plajı firma profili
İnlice Halk Plajı firma hakkında
İnlice Halk Plajı mesai saatleri
İnlice Halk Plajı iletişim bilgisi