Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı

Muğla / Fethiye / Yanıklar

Puan 3.9 3.9 725 Derecelendirme 6486 Yorumları oku

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Fiyat 2021

Kredi Kartı Geçerlimi Bilinmiyor
Giriş - Şahıs 20
Çadır Alanı 100
Çadır Kiralama 200
Otopark 15
Fiyatlar Sezonlara Göre Değişiklik Gösterebilir

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim
yükleniyor

Detayları

Aktivite imkanları

 • Çadırlı Kampçılık
 • Doğa Yürüyüşü
 • Gezinti
 • Havuz
 • Yeme / Içme
 • Yüzme

Alan İmkanları

 • Çadır Alanı
 • Elektrik - Kw/H
 • Otopark

Alan Özellikleri

 • Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
 • Büfe
 • Duş
 • Elektrik
 • Havuz
 • Masa
 • Orman Alanı
 • Otopark
 • Wc

Yorumlar

Tolga Şilil

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Tolga Şilil Google Yorumu 1 hafta önce
Yeşil Vadi'nin güleryüzlü personeli, bu kamp alanından memnun kalmam için en geçerli sebep oldu, bu çok net... Çay kenarı çadır platformları, üzerinize yükselen çınar ağaçları, geniş otopark alanı, çay suyunu yararak gezinen ördekler ve daha fazlası mutlaka sizin de memnun kalmanızı ve enerjinizi yükseltmenizi sağlayacaktır. Kendi emekleriyle inşa ettikleri bungalovlar ise doğa turizmine olan katkıyı daha da artıracak ve bu anlamda döktükleri ter mutlaka karşılığını bulacaktır. Emekçileri kutluyorum... Geçen yıl Yeşil Vadi'yi günübirlik ziyaret ettiğimde kendime söz vermiştim. "Seneye çıkacağım turumda burası mutlaka olmalı" demiştim. Ve kendime verdiğim sözü tuttuğum, burada bu güzel insanlarla tanıştığım için huzurlu ve mutlu bir şekilde bölgeden ayrılıyorum... Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...

Lds supernova

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Lds supernova Google Yorumu 3 hafta önce
Yorumlara bakarak çekindik fakat yine de 1 günlüğüne de olsa görelim dedik, 4gün kaldık ve gerçekten ayrılmak istemedik. Konaklamamızı kendi çadırımız ile yaptık, kendi çadırımız ile günlük kişi başı 50 TL. Çadırınız yok ise işletmeye ait çadırlarda kalabilir, ya da günübirlik uğrayabilirsiniz. Muhteşem bir doğası var, su muazzam. Pis olan tamamen insanlar. Biz konaklamamıza süresince sürekli giden insanların pisliklerini topladık. Eğitilmez bir çomarlık var insanlarda. İşletme yiyecek fiyatları 40 50 TL arası değişiyor, lezzeti fena değil ama servis maalesef bazen rezalet durumuna kadar gelebiliyor. Kampçı değilseniz kendi mangalınızı yapmanıza izin yok. Personel fazla acemi fakat herkes çok yardım sever. Özellikle Volkan beye konaklamamız süresince gösterdiği yardımlara çok teşekkür ederim. Mutlaka tekrar geleceğiz!

K D

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

K D Google Yorumu 3 hafta önce
Burası tam bir doğa harikası akarsuyu muhteşem buz gibi. Sadece kamp alanı olarak hizmet vermiyor günü birlikçiler de ziyaret ediyor. Kamp alanın da sevimli dostlarımız Tavuk Horuz Tavşan Ördek vs var çocuklar bayıldı. WC ve duşlara gelince her sabah yıkanıp temizleniyor ama günü birlik ziyaretçiler biraz hor kullanıyor sanırım yoksa kampçı arkadaşlar her zaman birbirine saygılıdır. İşletme sahibinin oğlu Şeref beye teşekkür etmek istiyorum amaçok nazik ve kibardı bize çok yardımcı oldu. Ücret konusuna gelince İlk girişte araç başı 15 TL ücret ödüyorsunuz kamp içinde kişi başı 50-60 TL arasında değişiyor.

Deniz Çayır

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Deniz Çayır Google Yorumu 1 ay önce
Burası gerçek bir doğa harikası. Birçok yerde kamp yapmış biri olarak söylüyorum daha iyisini daha önce görmedim. İşletme sahipleri o kadar tatlı ve ilgili insanlar ki. Tüm ihtiyaçlarınızla ve problemlerinizle birebir ilgileniyorlar. Çadır yerleri çok güzel ve eğer kendi çadırınız yoksa size tahsis edilen çadır ve içerisindeki ekipmanları çok konforlu. Kahvaltı çok çeşit ve yemekleri çok lezzetli. Özellikle alabalık yemenizi sonuna kadar tavsiye ederim. Kalış süremi uzatabilmeyi hatta tüm yazı burda geçirebilmeyi isterdim. Ama mutlaka tekrar geleceğim. Ayrılacağım gün burda bir aile edindiğimi hissettim. Herşey için çok teşekkür ederim Yeşil vadi ailesi :)

Bora Carlı

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Bora Carlı Google Yorumu 1 ay önce
Karavan ile gidilebilir fakat sabah erken yada gece geç saatlerde gidilirse kolay olur. Zira yolu dar. Araç park alanında konaklaya bilirsiniz. Su wc var. Elektrik 220V yok. Sinek böcek bolca. Yaz sıcağında serin ve gölgelik. Gece çok sessiz.

Mehmet Karcı

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Mehmet Karcı Google Yorumu 1 ay önce
Aynı maşukiye gibi nehrin üzerinde restaurantlar neredeyse menüler ve fiyatlar bile ayni

Yaşar Turan

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Yaşar Turan Google Yorumu 11 ay önce
Tek kelimeyle harika bir doğa alanı. Koca koca ağaçların arasında buz gibi bir derenin kenarında kamp kurmak gibisi yok. İnsan kendisini bütün kalabalıklardan uzakta doğaya yakın hissetmek istiyorsa burası oldukça uygun bir yer. Yalnız karantina döneminden önce (geçen sene -2119) çadır başına 21 lira veriyorduk. Şimdi ise gecelik kişi başı 51 lira istiyorlar. İşletme gereksiz pahalı ve iyi organize değil. Bu ülkenin her satırında köşesinde kimi ne kadar dolandırayim derdinde herkes. Ayıp gerçekten. Kendi çadırını kendi battaniyeni kendi yemeğini kendi benzinini ödüyorsun ama 1 metre karelik alanda iki kişi çadırda kalmak için gecelik yüz lira istiyorlar sizden. İşletme dışında kamp kurma ve ateş yakma yasak olduğundan seni o parayı ödemeye mecbur bırakıyorlar

Eray Özkaya

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Eray Özkaya Google Yorumu 11 ay önce
Öncelikle yer mükemmel. Dicek tek söz yok. Dere Buz gibi çok keyifli bi yüzme alanı var. Sorun işletmede. İşletmenin kendi çadırları var kiralayabiliyorsunuz iyi hoş güzel. Lakin biz kendi çadırımızı götürdük kurmak istedik. Bunuda yapabiliyorsunuz sıkıntı yok. Ayrılmış bölümler felan var. Çok iyi çok güzel.. Gelelim soruna. 1. Gittik fatma abla diye biri ilgileniyormuş az bekleyin gelir dediler. 1 saat kadar bekledik sağolsunlar çay ısmarladılar. 2. Bekleme aşamasında diğer misafirlerden kulak misafiri olduğumuz kadar kutu kola yada gazoza garsonlardan biri 5 tl demiş diğeri 11 tl demiş. Tanesine sıkıntı var burda 3. Bir arkadaş sağolsun bizi gezdirdi yerleri gösterdi çadır kurulacak yerleri. Bazı yerlere kişi başı 41 tl dedi bazı yerlere 51 tl dedi yerine göre fiyat normal.. Lakin orayla ilgilenen fatma abla gelince 51 tl olan yer 61 tl oldu nedense.. Fiyatlar kişi başıdır... Hoşuma gitmeyen işletmenin bir dediğinin bir dediğini tutmaması. 4. İşletmede çalışan 41 yaşlarındaki abi işte buralar rezervasyonlu olabilir fatma abla biliyor dedi. Fatma abla gelince de şunlar rezerve kalanlarından hangisini seçerlerse arkadaşlara ver dedi. O zaman niye bekledik bizde anlamadık. Velhasıl işletme işleyiş bakımından sıkıntılı onun dışında gayet iyi.. Kesinlikle fiyat isteyin birinin dediği diğerini tutmuyo. Ateş akşam 7 den sonra yakılabilir dediler. Haklı olarak orman içi sonuçta Girişte 15 tl giriş ücreti veriyorsunuz araba başına.. Yol asvalt son 211 m si toprak yol. Dar yollar asvalt ama dar. Onun dışında gayet iyi eğlencenize bakın derim. He bide çok fazla piknikçi var. Akşama kalmıyolar ama piknikçi çok. Alanın 411 m gerisinde ücretsiz doğal bi yer var orda da piknikçi çok ama ücretsiz.

Alim G

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Alim G Google Yorumu 3 hafta önce
Anlam veremediğim şekilde daha girişte araç için 15 TL giriş ücreti alınıyor, araçtan inip asma bir köprüden karşıya geçiyorsunuz bu köprüde yan korkuluklar yok (fotolarda farkedersiniz) iki yetişkin bir çocuk olmamıza rağmen köprüde yürürken fena şekilde sallanıyor çocuklu ziyaretçilerin azami dikkat etmesini öneririm. İcerdeki fiyatlar makul denebilir yalnız oturma alanları, köşkler, hamaklar daha önce görmediğim şekilde bakımsız, ahşap köşklerin çivileri sallanıyor. Her yıl Fethiye'ye giderim her sene arka arkaya gittiğim onlarca mekan var ama buraya ikinci defa kesinlikle gitmem.

Zülküf Özçepik

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Zülküf Özçepik Google Yorumu 1 ay önce
Yolu kötü.işletme hizmeti yetersiz.manzarası güzel lakin bakıma ihtiyacı var.onların tahtalar uzerine kurdugu cadirda kalmak icin kisi basi 150,topraga sizin kuracaginiz cadirda kalmak icin kisi basi 50 lira isteniyor.deger mi?hic zannetmiyorum.

Ümit Yıldız

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Ümit Yıldız Google Yorumu 1 yıl önce
Kamp yapmak gibi bir niyetiniz yoksa uzak durun. Hatta kamp icin bile gitmeyin. Sadece dogal guzelligi gorup geri donun. 15 TL. Verdik giriste. 5 Dk. kaldik. Kokudan duramadik. (Kizartma kofte kokusu) kamp seviyorsaniz gidin melikler yaylasinda kamp yapin. Dogal dokusuna soyleyecek lafim yok. Cennetten bir köse. Ama pis. Temizlik sifir. Etraftaki fastfood kokusundan kalkip burada nasil kamp yaparlar inanin merak ediyorum. En muhimi. Sirf burayi gormek icin o olumle dans edilecek yolu cekmeye degmez. Cok ama cok dar yollar. Bazi yerlerde dua etmelisiniz karsidan kimse gelmesin diye. Artik Belediye mi, Karayollari mi bilemem ama bu yola care lazim. Cikarken sag tarafta yola korkuluk koymamislar. En ufak hatada asagidasiniz. Tesisin girisi de ayni sekilde. Kapida gorevliye soyluyorum burayi neden genisletmiyorsunuz diye bana verdigi cevap bu genişletilmiş hali. Yan yana iki aracin gecebilmesi icin cok cok ince ayar gerekiyor. Velhasil, benim gibi doganin dokusuna, sessizlige, gorsellige ve temizlige onem veriyorsaniz bu eziyeti cekmeyin derim size.

Merve Kalay

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Merve Kalay Google Yorumu 4 gün önce
Merhaba arkadaşlar bu yorumu yazmak zorunda hissettim baştan şunu belirteyim doğası harika bu yer gerçekten kafa dinlemek için ideal ancak tesis rezalet lavabo dus pislik icinde kasada görev yapan hanım çok kaba ve yiyecek icecek hersey ciddi anlamda pahali defalarca sicak su yok dememize ragmen sanki kuzey kutbunda gibi bize kampcilar bitiriyor dedi tek gunes enerjisi ile koca tesiste kalanlarin akliyla dalga geciliyor yemeden icmeden kalmadan gidip gorulecekse iyi ama kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaslar paramizla rezil olduk calisanlar da guven vermedi degisik tipler var

Tuğçe akkaş

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Tuğçe akkaş Google Yorumu 1 hafta önce
Böyle rezil bir işletme olmaz!! BURAYA GELMEYİN. HEM AÇ KALIRSINIZ HEM SİNİR HASTASI OLURSUNUZ. Öncelikle mekana inen yol, koca taşları olan patika bir yol. Korku filmi gibi. İnen acaba çıkabilecek miyim diye düşünmeden edemiyor. Vadiye indiğinizde ilk iş 15 TL otopark ücreti. Hem de kahvaltı yapmak için geldiğiniz bir mekanda. Tabiri caizse Allah'ın dağında. Biz, o fotoğraflarda görünen göl üstündeki sedirlerde oturalım dedik. Sedirler yıpranmış, aşınmış, yırtılmış ve üstüne leş gibi. Neyse masaya geçtik, 5 kişilik kahvaltı söyledik. Çalışanlardan sadece bir kız koşturuyordu cani gönülden her şeye. Diğer çocuklar ve kızlar laylaylom, ellerinde sigara. Toplaşıp konuşmalar vs. Üstelik bir çoğu iki günlük eleman. Çalıştıkları işletmenin sahibini bile bilmeyen var! Derken tam 50 dakika bekledik. Sonra söylenince bir 15 dakikaya kahvaltılar geldi. Ama ne kahvaltı ! 5 kişiye 3 kişilik yumurta, bayat ekmekler, yeşil domatesler.. Ne bir zeytinyağ, ne bir biber. tereyağ yerine bildiğin margarin, bimden alınmış beyaz peynir, yine bimden alınma salam. Sözde tahin pekmez geldi, pekmezi resmen damlatmışlar Ne sorarsan sor bilmiyorum diyen çalışanlar. 1.5 litre su için 10 TL ile birlikte bu rezil kahvaltıya tam 260 TL ödedik. Kasaya bakan türbanlı kadına, şikayetlerimizi dile getirdiğimiz de verdiğimiz ücretin 50 lirasını iade etmek istedi. Böylece tüm sorun çözülecekti. Böyle ucuz zihniyetli insanların böyle doğa harikası bir yeri işletmeleri çok yazık. (Biz iade etmek istedikleri parayı, o çok koşturan kızcağıza bahşiş verdik gözlerinin önünde.) Öyle büyük hayallerle İstanbul'dan ilk defa gelen misafirlerimizi getirmiştik ki buraya.. Bir de üstüne aldandığımız Google yorumları. Ya, hanzo müşteriler var kendileri göle sigara, çocukları ise ördeklere taş atıyor. Ama ne çalışanların, ne işletenlerin umurunda değil. Üstelik kasanın hemen dibinde oluyor tüm bunlar. Biz uyarınca da, hanzo bizim rahatsız olduğumuzu söyleyerek çocuğuna taş atmamayı tembihliyor. Böyle güzel bir yerin böyle berbat insanların elinde ömrü heba oluyor. Çok yazık. Çok...

Berna Byee

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Berna Byee Google Yorumu 2 hafta önce
UZAK DURUN !!! Tv programinda gorup geldik,keske gelmeseydik.Isletmecinin kafasinin ve organizasyonun elden geçmesi lazim.sirf akan suyu var diye buraya gelmeye ve beklemeye mecburmuşuz gibi azar işittik,rahatligin boylesi.. ⬛Kahvalti icin yorumlara baktik,olumsuz yorumlara ragmen eşim israr etti,yorumlara guvenin,ASLA gelmeyin,cektiginiz iskenceli toprak yola degmiyo,lezzet kalitesi zaten yok,urunler BIM'den galiba malesef kotu,oyle olunca serpme kahvalti 50 tl kisi basi olabiliyo tabi, araba için girişte 15tl aliniyo...sirf akan suyu var,kenarinda guzel sedirlerinde manzarasi var diye buraya gelmeye ve beklemeye mecburmuşuz gibi azar işittik.. ⬛Kampciysaniz vaktiniz genişse,yavas servise aliskinsaniz gelebilirsiniz,kendi halinizde yer içer,cadirinizi kurar,kargı çayının buz gibi sularının keyfini cikarirsiniz..

Mehmet Sarıgül

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Mehmet Sarıgül Google Yorumu 3 hafta önce
Doğa olarak çok güzel..ancak işletme bir rezalet.her taraf pislik içinde.insan olmasa doğa kendini temizler..restaurantta sakın bir şey yemeyin..,50 tl serpme kahvaltı..miktar olarak çok az oldugu gibi ,yumurta pişirmesi ni bile bilmiyorlar.servis ve hizmet rezalet..restaurant'ta yemek yesende giriş araç başı 15 TL alıyorlar...bilmiyorum burası dere kenarı böyle hakları var mı? Ormandan kiraladı iseler ,işletmeci restaurant'ta soymadan önce girişte de soyuyor..yuvarlak ay restaurantlari buraya on basar.afedersiniz..onerim giriş ücreti vermeden girin ,restaurantı beğenirsem kalacağım dersin.sonra dolaşıp çıkıp gidin..ana yoldan 9 km içerde olunca ,kahvaltı yapmayınca da kahvaltıya mecbur kalırsanız,inanın dönerek daha mutlu olursunuz..Belediye'ye yazıklar olsun.Uzak diye buraları kontrol etmezmi yada bağlı olduğu kuruluş..bu milletin sahibi yok..

Çakıl Basgezer

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Çakıl Basgezer Google Yorumu 3 hafta önce
Doğal güzellik olarak mükemmel! İçerye yapılan pek çok şey çok güzel. Lakin hizmet, çalışanlar inanılmaz vasat. Hizmet sektöründen gram anlamayan kişiler çalışıyor. ‘Patron masası’ diye bir kavram var. ‘Müşteri velinimettir’ mantığından uzak olduklarını anlayabiliyorsunuz. Ayrıca yaptıkları platformlar güvensiz. Biz oradayken bir kişi platformdan düşüp, hastaneye kaldırıldı. Genel olarak alan çok iyi düşünülmüş ancak umarım çalışanlar değişir. Ayrıca girişte ne parası olduğu belirtilmeyen bir 15 tl alınıyor. Fiyat/ Performans olarak sıfır diyebilirim

Sefa Dede

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Sefa Dede Google Yorumu 1 ay önce
Yolu çok bozuk vadi güzel ancak işletme hem hizmet olarak hem görüntü olarak içine etmiş güzel ortamı 15 TL giriş ücreti veriyorsunuz kampcı değilseniz masa sandalye açmanıza engel oluyor işletmedekinler.3 yıldır muğladayım baya yer gezdim ancak burası kadar kötü bir işletme görmedim. Gitmeye değmez yolda varmadan 500 metre geride işletmesiz daha güzel bi yer varmış keşke hiç yukarıya gidip işletmeye oturmasaydık dedirttiler.

Mehmet Erkialp

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Mehmet Erkialp Google Yorumu 1 ay önce
Girişte otopark ücreti alınıyor. İçeride zaten çay kahve içip kalkacaktık. Bakımsız,tuvaletleri berbat ve salaştı. İlk başta güzel gelmişti ama detaycı ve hippi değilseniz size göre değil...

Cevdet Mamatoglu

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Cevdet Mamatoglu Google Yorumu 11 ay önce
Doğa olarak çok güzel..ancak işletme bir rezalet.her taraf pislik içinde.insan olmasa doğa kendini temizler..restaurantta sakın bir şey yemeyin..,51 tl serpme kahvaltı..miktar olarak çok az oldugu gibi ,yumurta pisirmesi ni bile bilmiyorlar.servis ve hizmet rezalet..restaurantta yemek yesende giriş araba başı 15 TL alıyorlar...bilmiyorum burası dere kenarı böyle hakları var mı? Ormandan kiraladı iseler ,işletmeci restaurantta soymadan önce girişte de soyuyor..yuvarlak ay restaurantlari buraya on basar.afedersiniz..onerim giriş ücreti vermeden girin ,restauranti beğenirsem kalacağım dersin.sonra dolaşıp çıkıp gidin..ana yoldan 9 km içerde olunca ,kahvaltı yapmayınca da kahvaltıya mecbur kalırsanız,inanın dönerek daha mutlu olursunuz..Bld yeye yazıklar olsun.uzak diye buraları kontrol etmezmi yada bağlı olduğu kuruluş..bu milletin sahibi yok..

Kutay Akalın

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yorum

Kutay Akalın Google Yorumu 1 yıl önce
Bu kadar doğa harikası bir yer nasıl oluyor da böyle işletmecilere kalıyor anlamak mümkün değil. Muhtemelen şuana kadar gittiğim en kötü işletme. Tuvaletleri kullanmanız mümkün değil, herkes koşarak kaçıyor. İşletmeciler de bir o kadar kaba insanlar, insanlara bağırmayı huy edinmişler. Neredeyse üzerimize yürüyorlardı. Fiyatlar yüksek ve malzemeleri yok. Sadece kendi çadırınızın önünde oturabilirsiniz gibi saçma sapan bir politikaları var. Vadiyi gezmeye müsade etmiyorlar. Farklı yoldan gitmemiz gerektiğini söylediler. Çöpler bile toplanmıyor. Dediğim gibi yetkililerle bırakın anlaşmayı konuşmak bile mümkün değil. Eğer gidip görmek istiyorsanız, buraya uğramadan, günübirlik gitmenizi tavsiye ederim. (Not: Anlaşabildiğimiz tek insan Şerif beye teşekkür ederiz. Oldukça yardımcı oldu bize. Umarım kamp alanını daha iyi bir hale getirir.)

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Hakkında

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Fiyatları 2021

Giriş - Şahıs 20 TL
Çadır Alanı 100 TL
Çadır Kiralama 200 TL
Otopark 15 TL
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Nasıl Gidilir?

Adresi: Yanıklar, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye

Koordinatları: 36.7564379, 29.0762092

Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı Yakınındaki Alanlar
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı iletişim
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı telefon
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı nerede
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı yol tarifi
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı nasıl giderim
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı firma profili
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı firma hakkında
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı mesai saatleri
Yeşilvadi Doğa Park ve Kamp Alanı iletişim bilgisi