Badara Yaylası Kamp Alanı

Rize / Çamlıhemşin / Zilkale

Puan 4.6 4.6 516 Derecelendirme 1011 Yorumları oku

Badara Yaylası Kamp Alanı Fiyat 2021

Bu Alan Ücretsizdir.

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Yorumlar

Yasemin Duman

Badara Yaylası Kamp Alanı Yorum

Yasemin Duman Google Yorumu 8 ay önce
Sakinliğin, doğallığın, böğürtlenin, likapanın tadını çıkardiğımız harika bir gündü. Badara yaylasının yollarının yayla yollarına göre güzel olmasıda bonusu oldu güzel günümüzün. Yaylada ki Badara Dağ Evi ve küçük kafe sinin işletmecileri @badaradag ve @fatmaengin1 in yaptığı missss gibi bol yağlı muhlama ve leziz salatası üstünede ikram ettiği laz böreği enfesti. Günü birlikte gidilebileceği gibi haftasonu yada uzun tatillerinizde de konaklayıp gezebileceğiniz güzel şirin bir yaylamız👍🏽👍🏽👍🏽💯

Mustafa Baltaci

Badara Yaylası Kamp Alanı Yorum

Mustafa Baltaci Google Yorumu 8 ay önce
Badara yaylası yaklaşık 1861 rakımında, Çamlıhemşin ve Hemşin üzerinden ulaşılabilir yaylarladan biri. genellikle turlar Çamlıhemşin üzerinden getiriyor ve Çamlıhemşin merkezden 45dk ile 1 saatlik bir mesafede yer alıyor. (Hemşin yolunu bir kere kullandım ve inanılmaz güzelliklerle karşılaştım zamanınız olursa bir güzergahtan çıkıp diğer güzergahtan iniş yapın. )Gito yaylasın karşısında yer alıyor ve zamanınız varsa yarım gün Gito yarım gün Badara şeklinde planlama yapmanızı tavsiye ederim. Badara yaylasından hava açık olduğunda Rusya kıyılarını görebilirsiniz. her mevsim ayrı güzel olan bir yayla. bu yayla için 3 şey diyebilirim, ayı yuvası, likepa (yaban mersini) yuvası ve Karaca yuvası. Kışın ne zaman gitsem ayıların ayak izlerine rastlarım henüz karşılaşmak nasip olmadı ama siz yine de ekibin çok arkasında kalmama çalışın akşam saatlerinde... Likepa mevsiminde doyana kadar yiyebilirsiniz ve şanslıysanız Karaca'yla karşılaşabilirsiniz. Yaylanın ortasında yapay bir gölette mevcut özellikle yaz yaylarında artan suyla genişliyor. yayladıklar eğlenceleri, nişan ve düğünleri burda yapıyor diyebiliriz. Fotoğraflar 2112 den her yıl ne yazık ki daha kötü oluyor diyebilirim.

Duygu Sarıkaya

Badara Yaylası Kamp Alanı Yorum

Duygu Sarıkaya Google Yorumu 8 ay önce
Yolları bilen biriyle gidilmesi gerekiyor, kendi aracınızla gitmeyin yollar tehlikeli. El değmemiş bir güzellik, likapa dağ evinde çay içtik para almadılar sıcacık soba başında oturduk. En beğendiğim iki yayladan biri oldu.

Yakup Çakır

Badara Yaylası Kamp Alanı Yorum

Yakup Çakır Google Yorumu 8 ay önce
Havanın açık olduğu zamanlarda; Rize den Sarp a kadar karadeniz sahilinin, Karadenizin kuzey doğusundaki dağların, gece Sarp - Batum şehrin ışıklarının; doğudan batıya Kaçkar dağ zirvelerinin (Marsis, Altıparmak, Kemerlidağ, Kavrun, Verçenik vb); Gito, Pokut ve Hazindak yaylalarının bir arada görülebileceği çok güzel konumda bir yayladır. Çamlıhemşin yönünden gelen toprak yolun özellikke ilk bölümde iki aracın yan yana gidemeyeceği kadar dar ve uçurum kenarında olması nedeniyle yolculuk sıkıntılıdır. Günübirlik ziyaretçilerin kullanabileceği sadece tek tuvaletin bulunması ise ayrı bir olumsuzluktur. Sisli havada günübirlik ziyaret yapılması halinde; konumu nedeniyle sahip olduğu manzara görülemeyeceğinden ve ürkütücü yolculuk nedeniyle pişmanlık duyulması olasılığı çok yüksektir.

Yalçın Kazdal

Badara Yaylası Kamp Alanı Yorum

Yalçın Kazdal Google Yorumu 6 ay önce
Hic bi halt yok yoluda fena deil ama gerek yok yani hic cikmaya

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Badara Yaylası Kamp Alanı Hakkında

Badara Yaylası, Rize ilinin, Hemşin ilçesinde bulunan bir yayladır. Rakımı 1850 metredir.

Yayladaki hane sayısı 20 kadardır. yayla flora üst rakım sınırında olmasına rağmen çevresi büyük iğne yapraklı ağaçlarla çevrilidir. Badara&'da yer sıkıntısı olmadığından yayla sakinlerini rahatsız etmeyeceğiniz bir noktada çadır kurabilirsiniz.

Yaylada birkaç konaklanacak yer mevcuttur. Birisi de evini pansiyon olarak hizmete sunan Likapa Dağ Evi&'nin sahibi bayandır. Bir diğeri ise farklı mimati yapısıyla hemen fark edilen ahşap dimdik çatıya sahip Badara Dağ Evi&'dir.

Badara Yaylası Kamp Alanı Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Badara Yaylası Kamp Alanı Nasıl Gidilir?

Adresi: Badara Yaylası, 53780 Zilkale/Çamlıhemşin/Rize, Türkiye

Koordinatları: 40.9311218, 40.917515

Badara Yaylası Kamp Alanı Yakınındaki Alanlar
Badara Yaylası Kamp Alanı iletişim
Badara Yaylası Kamp Alanı telefon
Badara Yaylası Kamp Alanı nerede
Badara Yaylası Kamp Alanı yol tarifi
Badara Yaylası Kamp Alanı nasıl giderim
Badara Yaylası Kamp Alanı firma profili
Badara Yaylası Kamp Alanı firma hakkında
Badara Yaylası Kamp Alanı mesai saatleri
Badara Yaylası Kamp Alanı iletişim bilgisi