Çilingoz Tabiat Parkı

İstanbul / Çatalca / Fatih

Puan 3.8 3.8 4076 Derecelendirme 1137 Yorumları oku

Çilingoz Tabiat Parkı Fiyat 2021

Giriş - Şahıs 9
Giriş - İndirimli 4.5
Giriş - Bisiklet 9
Giriş - Motosiklet 18
Giriş - Otomobil 27
Giriş - Minibüs 81
Giriş - Midibüs 135
Giriş - Otobüs 270
Çadır Alanı 45
Karavan Alanı 50

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanı Ücretsiz Yönetin

Detayları

Aktivite imkanları


Çadırlı Kampçılık
Doğa Yürüyüşü
Fotoğrafçılık
Günübirlik
Karavanlı Kampçılık
Manzara
Piknik
Yüzme

Alan İmkanları


Alan Özellikleri


Bahçe Oturma Grubu - Kameriye
Büfe
Çocuk Parkı
Güvenlik Varmı
Kır Lokantası - Restoran
Masa
Piknik Alanı
Plaj
Wc
Ziyaretçi Merkezi

Yorumlar

Ahmet Duru

Çilingoz Tabiat Parkı Yorum

Ahmet Duru Google Yorumu 9 ay önce
Devlet yetkililerini göreve davet ediyorum.kamp alaninda ne elektrik var . Ne bulaşık yıkamak için su. Birde ilaçlama Yok. sineklerden duramiyor yemek dahi yiyemiyorsun Bir tane Van'lı kara kafaya market işletmesini vermişler. İst'da 7 TL ye satılan fanta 11 TL. 3 TL lik dondurma 5 TL. Telfnu şarz edeceksin 3 TL istiyor. Et dolaba koyacaksın kg başı 5 TL istiyor. Eğer Çilingoza gidecekseniz. Tüm alışverişlerinizi oturduğunuz Şehirden yapın..yol kenarlarında ki köylülerin sattığı her şey inanılmaz pahalı. Köylerdeki kasaplar tam bir kazık..evet deniz ve kum harika .bu arada gece oldukça soğuk oluyor.cadırınız yoksa gece sakın kalmayın.. selm ve saygılarımla.

OSMAN ÇAVUŞOĞLU

Çilingoz Tabiat Parkı Yorum

OSMAN ÇAVUŞOĞLU Google Yorumu 8 ay önce
Doğa harika sahile giden orman gerçekten görülmeğe değer. Ağaçların sıklığından orman karanlığa bürünüyor. Sahile giden orman yolu arazi araçları ile gezmeyi sevenler için güzel. Yol kenarlarında hava karardığında tilki yavrularını görmeniz muhtemel. Ailenizle gidiyorsanız asfalt yolu kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim. İnternet üzerinden yol haritası kullanırsanız. Orman yolunu kullanmamaya özen gösterin özellikle yağışlı havalarda tehlikeli olabilir. Sahilinde çadır kurabileceğiniz kamp yapa bileceğiniz alanlar var. Yiyecek ve içeceklerin satıldığı mekanlar var. Denizi temiz fakat karadenizin özelliği denizden çıkmak istediğinizde sizi tekrar denize çekmeye çalışması. Şortunuz varsa sağlam bağlayın denizden çıkarken üstünüzde olmayabilir. Sahili güzel beyaz kumu var. Sahilinde yerli halkın kaldığı baraka tipi evler var. Sahilde kayalık noktalar var. Şehirden uzaklaşmak hayattan bir gün çalmak istiyorsanız. İlkbahar ve yaz mevsiminde güzel bir nokta.

Yunus Mustafa Tolgay

Çilingoz Tabiat Parkı Yorum

Yunus Mustafa Tolgay Google Yorumu 9 ay önce
Gayet güzel bir yer. 4kişi bir arabada ailecek gittik ve 33tl ödedik.doğası güzel,denizi temiz ama maalesef karadeniz denizi malum baya dalgalı oluyor.çevrede insanlar çok fazla çöp bırakmışlardı maalesef.içeride bir alışveriş yeride var fiyatları makul normalden 1 tık fazla o kadar .Gidilip kamp kurmak için güzel bir yer biz hafta içi gittik ve kalabalıklığı normaldi.tubaleti temizdi duşlarıda da vardı fakat sıcak suyu yok çok soğuk suda duş almak zorunda kalıyorsunuz .Buradan gideceklere sölüyorum saat sabah 11den akşam 9a kadar geçerli gerisi tekrardan ücret alınıyor. Ailece gidilip çadır ve mangal için gayet iyi bir yer tavsiye ederim. Gidenler lütfen çöplerini çöpe atarsa herkes memnun olur.

Ömer Özcan

Çilingoz Tabiat Parkı Yorum

Ömer Özcan Google Yorumu 9 ay önce
Yaklaşık dört gün önce gittik. 111kilometre gibi bir mesafeden oraya gitmemize rağmen içeride sadece iki saat kalabildik. Aşırı yoğun bir izdiham vardı. Kapıdaki yetkililer kalabalık ve iade yoktur diyerek insanların paralarını alıp içeri sok aya devam ettiler. Ailemle kahvaltı yapmak için oturmağa yer baktık yaklaşık bir buçuk saat sürdü ama oturmağa bile yer bulamadık. Yetkililerin buna el atması lazım. Başı boş tiplerde vardı ailelerde. Size tavsiyem haftasonu ve tatillerde gitmeyin rezalet çekilmiyor. Doğası ve denizi çok güzel. Biz yüzemedik kalabalıktan dolayı ama su çok güzeldi. Size kamp alanlarından çektiğim görüntüleri paylaşıyorum.

Mjgn Sglm

Çilingoz Tabiat Parkı Yorum

Mjgn Sglm Google Yorumu 9 ay önce
Tek yıldızı denize ve dogaya veriyorum aldıkları ücrete göre hizmet sıfır cöpler yerlerde lavabolar pis kamp yapanlardan alınan ücret belirlen saat aralıgı dengesiz sanki otelde kalmıssın gibi saat 11 i gecirirsen 1 gün ücreti fazla kesiyorlar ustelik kendi cadırınla üstelik elektrik su olmayan kalabalıgndan uzak bir kösesinde hic bir hizmet almadgım ücra kösesinde 2 gun kampa 3 gun kestiler gidecek olanlar bunu bilerek gitsin hijyen sıfır calısanlarda maske yok cop bidonları yerlerde tavsiye etmiyorum

yükleniyor

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Çilingoz Tabiat Parkı Hakkında

Çilingoz Tabiat Parkı İstanbul ili Çilingoz ilçesi içinde yer almakta olup Bakanlık Makamının 11.07.2011 tarih ve 903 sayılı Olur'ları ile statüsü değiştirilmek suretiyle 17,75 ha'lık alanı ile Tabiat Parkı ilan edilmiştir.

  • Not 2021-1 : Çadır ve karavan yeri ücretleri 1 haziran - 30 eylül arasındaki dönem için geçerlidir.
  • Not 2021-2 : Çadır ve karavan yeri ücretleri 1 haziran - 30 eylül dışındaki dönemde %50 indirimli olarak uygulanır.
  • Not 2021-3 : Kırevi ve diğer konaklama tesis ücret tarifesi sadece yatak ücretini kapsamaktadır.
  • Not 2021-4 : Çadır ve karavan yeri ile kırevi ücret tarifesine elektrik, su ve ısınmaya yönelik ortak gider ücretleri dahil değildir.
  • Not 2021-5 : Çubucak T.P. sahil kenarı günlük çadır ücreti 1 haziran - 30 eylül tarihleri arasında %50 zamlı olarak uygulanır.

Çilingoz Tabiat Parkı Fiyatları 2021

Giriş - Şahıs 9 TL
Giriş - İndirimli 4.5 TL
Giriş - Bisiklet 9 TL
Giriş - Motosiklet 18 TL
Giriş - Otomobil 27 TL
Giriş - Minibüs 81 TL
Giriş - Midibüs 135 TL
Giriş - Otobüs 270 TL
Çadır Alanı 45 TL
Karavan Alanı 50 TL
Çilingoz Tabiat Parkı Nasıl Gidilir?

Adresi: Atatürk Mahallesi, 34540 Çatalca/İstanbul, Türkiye

Koordinatları: 41.5245815, 28.2192156

Çilingoz Tabiat Parkı Bilgi Notu
Çilingoz Tabiat Parkı Yakınındaki Alanlar
Çilingoz Tabiat Parkı iletişim
Çilingoz Tabiat Parkı telefon
Çilingoz Tabiat Parkı nerede
Çilingoz Tabiat Parkı yol tarifi
Çilingoz Tabiat Parkı nasıl giderim
Çilingoz Tabiat Parkı firma profili
Çilingoz Tabiat Parkı firma hakkında
Çilingoz Tabiat Parkı mesai saatleri
Çilingoz Tabiat Parkı iletişim bilgisi