Kaya Camping

Nevşehir / Ürgüp / Ortahisar

Puan 3.8 3.8 332 Derecelendirme 2156 Yorumları oku

Kaya Camping Fiyat 2021

Ücret Bilgisi Bulunamadı

Çalışma Saatleri

24 Saat Açık
Bu Alanın Sahibiyim

Yorumlar

Aytac ARIBAS

Kaya Camping Yorum

Aytac ARIBAS Google Yorumu 2 ay önce
Senelerdir gittiğimiz, gayet temiz, güvenli, iyi çalışanlara sahip bir kamp alanı. Gece müzik dinlemek isteyenler 100 km daha gidip Erciyes'in tepesine kursunlar çadırlarını. Kulaklık 1910 yılında Nathaniel Baldwin tarafından icat edileli 111 sene oldu. Gece müzik dinlemek isteyen kulaklıkla dinler. Bundan şikayetçi olmak tam bir Ortadoğulu davranışıdır. Çalışanlarından her hangi bir rahatsızlık hissetmedik bugüne kadar. Bilakis bazen uğrayıp bir ihtiyacımız olup olmadığını sorarlar. Eski bir turizm çalışanı olarak, özellikle bizim halkımızın turistik tesislere "diğer insanların da dinlenip vakit geçireceği bir yer" olarak değil, "üç kuruş ödediği için tepinebileceğini zannettiği bir özgürlük alanı" olarak baktığını görüyorum. Kapadokya'daki kamp alanlarının hepsinde değil ama bazılarında kaldım. Gördüklerimin içinde en iyisi Kaya Kamping. Gelmişken akşam hava karardığında Ortahisar Kalesi'nin Üzengi tarafındaki sırta geçip kahvenizi veya şarabınızı içerek, ışıklı kasabanın ortasından göğe yükselen kaleyi seyre dalmanızı öneririm. Yanında Eric Satie ve Albinoni'yi de tavsiye ederim.

erdoğdu suna

Kaya Camping Yorum

erdoğdu suna Google Yorumu 2 ay önce
Ailenizle,arkadaşlarınızla gelip güvenli şekilde kalabileceğiniz temiz ve gayet güler yüzlü bir yer. Sakın kötü yorumlara bakmayın. Kamp yerinde sadece siz kalmıyorsunuz, eşi çoluğu çocuğu olan insanlar var ve burada huzuru sağlamak kadar normal bir şey yok. Burada saatlerce temizlik ve düzen sağlandığına bizzat şahit oldum. Gittiği yerde çöpünü pisliğini toplamaktan aciz olan suratsızlar yüzünden bir sonraki gelen müşteriyi uyarmak zorunda kalıyor bu insanlar. Öğlen gelmeme rağmen 85 TL alındı. Fotoğraflara bakın bakalım 1 tane çöp varmı.

Emir Arıcı

Kaya Camping Yorum

Emir Arıcı Google Yorumu 2 ay önce
5 yıldızı öne çıkması için verdim, Etraf güzel temiz ama çalışanlardan birinin ciddi sorunları var sanırım, tatil yapmaya mı gittim dayak yemeğe mi belli değil, adam dövüp sövmediği kaldı sadece ama yapmış kadar oldu hoşgörü yok, empati yok herşeye ayrı fiyat istiyorlar. Başka yerlerle görüşmeden gitmeyin derim.

gökhan senturk

Kaya Camping Yorum

gökhan senturk Google Yorumu 3 ay önce
Karavan veya çadır ile kalabileceğiniz en güzel kamp alanlarından bir tanesi. Tek kusuru yerlerin ince kum olması ve hemen yan tarafında asma bahçesi olduğundan arı olması. Yemek yerken arılar rahat bırakmıyor Tesis de duş, wc,mutfak, çamaşır makinası ve yüzme havuzu bulunmakta Bölgede ki en güzel kamp alanlarından bir tanesi diye bilirim. Ayrıca sabah 05.00 de uyanabilirseniz balonları izleye bilirsiniz

raşit bardakcı

Kaya Camping Yorum

raşit bardakcı Google Yorumu 3 ay önce
Çok temiz. Her 10 metrede bir elektrik var. Heryer ağaçlık. Manzara efsane. Havuz gayet iyi.... İşletmeciler biraz yaşlı. Yaşa bağlı biraz ters gibiler 🤭🤭... Kesinlikle kamp için tavsiye ederim.

mert mustafa

Kaya Camping Yorum

mert mustafa Google Yorumu 4 ay önce
Burada kamp yapmak keyifli balonların görsel şölenini seyretmek harika tesis imkanları ve ali osman bey'in misafirperverliği iyi. Gece ve sabaha karşı soğuk oluyor üşümemek için uzun kollu pijama yanınızda muhakkak getirin.

Benhur Ventura

Kaya Camping Yorum

Benhur Ventura Google Yorumu 4 ay önce
2018 de 3 gün kalmıştık yengenin odasını tutmuştuk gayet güzel di lakin ismini unuttum çalışanlardan birisi bayağı aksi kabaydı ALLAH nasip ederse kurban bayramından hemen sonra gene ordayız

İmge Kozan

Kaya Camping Yorum

İmge Kozan Google Yorumu 4 ay önce
Sabah güneş doğarken balonları izleyebildiğiniz, kızıl vadiye ve üzüm bağlarına bakan, müüüthiş keyifli bir manzarası var. Tesis (wc, mutfak vb) de gayet yeterli.

Serhat Ekin Aydın

Kaya Camping Yorum

Serhat Ekin Aydın Google Yorumu 4 ay önce
İşletme ortalama fakat İsmail abim :) Sen 10 numarasın

Mustafa Çelik

Kaya Camping Yorum

Mustafa Çelik Google Yorumu 4 ay önce
İsmail abi bu 5 puan senin hakkındır selamlar olsun

Ertekin Cabuk

Kaya Camping Yorum

Ertekin Cabuk Google Yorumu 5 ay önce
Bir gezgin olarak tek geçerim.. yıllardır bu kampingte kalırım.. fiyat cok uygun. Manzara müthiş

Neşe Rakıcı

Kaya Camping Yorum

Neşe Rakıcı Google Yorumu 7 ay önce
Mart ortası henüz açılmamıştı. Yine de yardımcı olabileceğini söyledi. Tepede olduğu için çok esintili. Manzara müthiş. Bu sefer konaklamadık. Bir dahakine.

Selim Çelik

Kaya Camping Yorum

Selim Çelik Google Yorumu 1 yıl önce
İyi bir yer gitmenizi tavsiye ederim

Murat YATANGAÇ

Kaya Camping Yorum

Murat YATANGAÇ Google Yorumu 1 yıl önce
Ailece gittik memnun kaldim. Hersey yerli yerinde. Bir kamp yeri burasi sonucta. 5 yildiz otel konforu yok. Ama yeri ve lokasyonu cok guzel.

Hakan Eşme

Kaya Camping Yorum

Hakan Eşme Google Yorumu 3 ay önce
Yer olarak oldukça müsait, sabah balonları izlemesi keyifli fakat işletme sahipleri belki de turist fazlalığından dolayı gereken hasasiyeti biraz ketum bir tutumda gösteriyorlar. Elektrik, duş, tuvalet uygun. çadır kamp için kullanılabilir.

Gokhan Geyikci

Kaya Camping Yorum

Gokhan Geyikci Google Yorumu 1 yıl önce
Kişi başı 51 TL istedi amcam sağolsun iyi adama benziyor bize çok geldiği için protesto şeklinde tam karşısına çadırımızı kurduk hakkını helal etsin 🙂

Defne Çelik

Kaya Camping Yorum

Defne Çelik Google Yorumu 1 yıl önce
geçen sefer geldiğimizde izzet bey vardı çok kibar ve ilgili bir çalışandı bu gelişimizde aliosman ve ismail abi vardı iyi insanlar fakat müşteri ilişkileri biraz zayıf mekan güzel ama sanmıyorum tekrar geleceğimizi tavırlar hoş değil..

Zehra Tablet

Kaya Camping Yorum

Zehra Tablet Google Yorumu 2 ay önce
Bir tesiste güler yüz, çözüm, nazik davranış ararsınız agresif tavırlar değil.orada ki işletmecilerden Ali Osman Beyin tavırlarını hiç beğenmedik çok kaba. Tesis güzel olabilir fakat sinir bozucu bir yer.hoş geldiniz diyeceğine şu yasak bu yasak şu kadar ücret 12 derdimi gidersiniz deniliyor. Bir gün zor dayandık Adeta uçan kuştan para talep ediyorlar bir daha kesinlikle burayı tercih etmeyeceğim.

MURAT KONYALI

Kaya Camping Yorum

MURAT KONYALI Google Yorumu 3 ay önce
Havuzu nedeni ile çocukların ısrarı üzerine 21 temmuz 2021 tarihinde 9 kişi olarak giriş yaptık. Kampa giriş yaptığımızda Ali Osman adlı görevli ile tanıştık ayak üstü fiyatları aktardı kişi başı 55 tl 12 yaş altı %50, çadır sanırm 30 tl araç için de 25 tl civarı rakam söyledi. 3 gün kalacağımızı belirttik. Çadırları kurduktan sonra Ali osman beyin garip tavırları ortaya çıkmaya başladı. Sert üsluplar göstermeye başladı. Hafif açmış olduğumuz müzik için akşam çaldırmam ha dediki öyle bir niyetimiz yoktu, havuza gittik klor oranı fazla geldi giren lerin hep gözleri yandı, havuz başında birileri gofret poşeti bırakmış bir anda Ali osman ortaya çıkıp milleti azarlamaya başladı, çocuklar tedirgin oldu, havızdan çıkarken ayrılma planı yaptık ve sabah 08;10 da kampı terk ettik. Bir daha gider miyim asla, mangal dedik 40 tl dedi, çamaşır makinası var dedi 40 tl istedi, kısaca sağa dönsen para sola dönsen para bir de sert üslup hiç çekilmiyor ======= Tesiste kalmadım ama belki bir dahaki gezimde kalırım düşüncesi ile turasan şarap fabrikası dönüşü tesisi gezdim. Tesis göreme açık hava müzesi rampa yönünde. Düz bir zemin üzerine kurulmuş geniş bir alanda. Ben gezdiğimde genelde karavan vardı ama çadır kurmak için uygun zemine sahip be düzenli görünüme sahip. Tesiste güzel bir havuz ve güneşlenme alanı var. Mutfak ve wc gördüğüm kadarı ile temizdi. Sabah güneşi arkanızda kaldığı için sabah balon eşliğinde fotoğrafınızı çekinmek ters ışık açısından uygun olur. Tesis girişinde karşılaştığımız bayanın verdiği bilgiye göre (31 Ağustos 2019) Kişi başı ücret 40 tl, çadır başı 20 tl, araç park ücreti 20 tl dedi. Tesis te çadır tedariki yok dedi yani çadırınız ile gelmeniz gerekiyor. Tam önünden açık hava müzesine inen yol var. O yol üzerinden göreme ve 3 hisar kalesine 10 dakikalık mesafedesiniz

MURAT KONYALI

Kaya Camping Yorum

MURAT KONYALI Google Yorumu 3 ay önce
Havuzu nedeni ile çocukların ısrarı üzerine 21 temmuz 2021 tarihinde 9 kişi olarak giriş yaptık. Kampa giriş yaptığımızda Ali Osman adlı görevli ile tanıştık ayak üstü fiyatları aktardı kişi başı 55 tl 12 yaş altı ücretsiz çadır sanırm 30 tl araç için de 30 tl civarı rakam söyledi. 3 gün kalacağımızı belirttik. Çadırları kurduktan sonra Ali osman beyin garip tavırları ortaya çıkmaya başladı. Sert üsluplar göstermeye başladı. Hafif açmış olduğumuz müzik için akşam çaldırmam ha dediki öyle bir niyetimiz yoktu, havuza gittik klor oranı fazla geldi giren lerin hep gözleri yandı, havuz başında birileri gofret poşeti bırakmış bir anda Ali osman ortaya çıkıp milleti azarlamaya başladı, çocuklar tedirgin oldu, havızdan çıkarken ayrılma planı yaptık ve sabah 08;10 da kampı terk ettik. Bir daha gider miyim asla, mangal dedik 40 tl dedi, çamaşır makinası var dedi 40 tl istedi, kısaca sağa dönsen para sola dönsen para bir de sert üslup hiç çekilmiyor ======= Tesiste kalmadım ama belki bir dahaki gezimde kalırım düşüncesi ile turasan şarap fabrikası dönüşü tesisi gezdim. Tesis göreme açık hava müzesi rampa yönünde. Düz bir zemin üzerine kurulmuş geniş bir alanda. Ben gezdiğimde genelde karavan vardı ama çadır kurmak için uygun zemine sahip be düzenli görünüme sahip. Tesiste güzel bir havuz ve güneşlenme alanı var. Mutfak ve wc gördüğüm kadarı ile temizdi. Sabah güneşi arkanızda kaldığı için sabah balon eşliğinde fotoğrafınızı çekinmek ters ışık açısından uygun olur. Tesis girişinde karşılaştığımız bayanın verdiği bilgiye göre (31 Ağustos 2019) Kişi başı ücret 40 tl, çadır başı 20 tl, araç park ücreti 20 tl dedi. Tesis te çadır tedariki yok dedi yani çadırınız ile gelmeniz gerekiyor. Tam önünden açık hava müzesine inen yol var. O yol üzerinden göreme ve 3 hisar kalesine 10 dakikalık mesafedesiniz

Bilal AKYOL

Kaya Camping Yorum

Bilal AKYOL Google Yorumu 2 ay önce
Arkadaşlar havuza balon manzarasına kanmayın balonlardan çok uzaksiniz ve Ali osman adında konuşmayı bilmeyen sinirli yapiya sahip bir g.t var para tuzağı kişi başı 55₺ arac başı 25 TL ve çadır başı 30 ₺ alan bir para avcıları hizmet beklemeyin içeride insan Yok muzik acmak yasak gece konuşmak yasak gidin dağda taşta kalın daha iyi paranızla rezil olmak ve ali Osmanı dövdukten sonra karakolluk olmak istiyorsanız gidin

nazlı hatipoğlu

Kaya Camping Yorum

nazlı hatipoğlu Google Yorumu 2 ay önce
hem kişi başı 55 tl hem çadır 30 tl hem de araç için 25 tl ayrı ayrı ücret alan bir yer.Böyle bir uygulama ile ilk kez karşılaştık.Normalde ya çadır ücreti (çadır dediysem oda bize ait sadece yer parası)yada kişi başı ücret alınır.Burası her ikisini alıyor ayrıca araç içinde para istiyor...tam bir fırsatçılık var.İşletmede muhataplar oldukça kaba..işinize gelirse deniyor..kimseye tavsiye etmem..

Osman Bey

Kaya Camping Yorum

Osman Bey Google Yorumu 3 ay önce
Sakın, paranızla rezil olursunuz, Balon görmeye, hazvuza v.s kanmayın. Sesli konuşmayın, müzik dinlemeyin, Yerler silinince hemen girmeyin, Dakka başı şunu yapmayın bunu yapmayın, sanki mülteci kampı. Ali Osman adinda bir insan müsveddesi koymuşlar insanları bir dövmedigi kaliyor. Adam başı ayrı 55 Çadır başı 30 Araç başı 25TL. Ne lan bu. Bir gece zor dayandık, Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

Dilara İnam

Kaya Camping Yorum

Dilara İnam Google Yorumu 4 ay önce
Herkes yazmis biz de yazalim. Iceri girip cadiri kuracagimiz yere karar verme asamasindayken karar vermemiz icin 5 dakikamiz oldugu soylendi. Para verip rezil olmak icin birebir

ahmet ayan

Kaya Camping Yorum

ahmet ayan Google Yorumu 4 ay önce
Telefonla aradım bir gece konaklama için aracimla gideceğim ve çadırımi kendim götüreceğim dedim buna rağmen 100 TL istedi noluyor arkadaş ?

cem silay

Kaya Camping Yorum

cem silay Google Yorumu 1 yıl önce
İki hafta arayla ankaradan karavan grubu olarak gittik 3 er gün Mekan lokasyon olarak güzel temiz ali osman diye bekcisi var adam olay cıkarmaya meğilli sevimsiz problemli ismail diye bekcisi var tam tersi seker mi seker bir insan yetkililer görür de düzeltirler

Er Türk

Kaya Camping Yorum

Er Türk Google Yorumu 1 yıl önce
Kamp alanı güzel olmaya güzel de o çalışan amca yok mu Dünya kadar para alıyor üstüne bi de bir dünya laf yiyorsun. Bi dayak atmadığı kalıyor kesinlikle tercih etmeyin. Müşteri ilgisi sıfır. Tabi yabancı turist değilseniz 🙄

Mustafa Soner Tok

Kaya Camping Yorum

Mustafa Soner Tok Google Yorumu 1 yıl önce
Müşteri ilişkileri çok kötü Sıcak su yok ılık su var Tesisin Kapısını bi zincir ile kapatmışlar Saat 11.11 de çıkarken kapıyı bile biz açıyoz Kızılçukurda kamp yapılır mı diye sorduk Orası kötü tavsiye etmem dedi Tavsiye etmiyorum Bu kadar yeter herhalde...

hümeyra hançer tok

Kaya Camping Yorum

hümeyra hançer tok Google Yorumu 1 yıl önce
Berbat ve kaba insanların olduğu bir yer gelmeyin. giymeyin.

Doğadakiler

Yazmış olduğunuz görüşleriniz, editörlerimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayına alınacaktır.

Kaya Camping Hakkında

Kaya Camping Fiyatları 2021

Bu alan ücretsiz

Kaya Camping Nasıl Gidilir?

Adresi:

Koordinatları: 38.6371232, 34.8531553

Kaya Camping Yakınındaki Alanlar
Kaya Camping iletişim
Kaya Camping telefon
Kaya Camping nerede
Kaya Camping yol tarifi
Kaya Camping nasıl giderim
Kaya Camping firma profili
Kaya Camping firma hakkında
Kaya Camping mesai saatleri
Kaya Camping iletişim bilgisi