Sahil Kamp İstanbul

Sahil Kamp İstanbul Nerede? Aktivite İmkanları ve Alan Özellikleri Nelerdir?

İlke KARATAŞ

İlke KARATAŞ 3 hafta önce yazdı

Tüm Yazıları Sende yazar ol
Sahil Kamp İstanbul

Sahil Kamp İstanbul

 Bu alan; güvenlik ve kameralar tarafından izlenip bütün covid – 19 önlemleri alınmış bulunmaktadır. Patili hayvanlarımızı da unutmayıp, evcil hayvan kabul ediliyor.

Sahil Kamp İstanbul

Son zamanlarda İstanbul’un en gözde kamp alanlarından olan “Sahil Kamp İstanbul”; müşterilerini en konforlu şekilde karşılıyor. Oldukça büyük bir alana sahip olan bu yer 35 hektar genişliğinde ormana kurulmuştur. Ailenizle, arkadaşlarınızla keyifli, huzurlu, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktadırlar. Deniz kenarına kurulmuş bungalov, karavan, çadır alanları doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor. Deniz kenarına kurulmuş olan alanların (bungalov, karavan, çadır alanı) yanı sıra çam ağaçlarının altında, serin serin kamp yapma şansınız da bulunuyor. Çadır alanlarına kendi çadırınızla gelebilir ya da tesisten kiralayabilirsiniz. Tesisin kendi çadırlarını kiralamak için ayrıyeten bir miktar ödeme yapmanız gerekmektedir. Çadır kampı yapmak istemeyenler için özel olarak dizayn edilmiş Koza Bungalovlarda konaklayabilir. Sizlere bungalovlarda ev ortamını yaşatmaya çalışmaktadırlar. (Bungalov gibi küçük Hobbit Evlerde de konaklamanız mümkün.) Farklı bir deneyim yaşamak için karavanları tercih eden kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaya büyük özen göstermektedirler. Karavancıların en önemli ihtiyacı elektrik ve sudur. Bu gibi ihtiyaçlarınızı tesisten karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde son zamanlarda oldukça popüler olan Tinyhouse’lerde, rahat rahat zaman geçirmek için Ahşap Villalarda da konaklama mümkün.

Sahil Kamp İstanbul

Konaklamanın yanı sıra burada yapılabilecek aktiviteleri merak edenler için;

Aktivite İmkanları

Ailenizle, arkadaşlarınızla keyifli bir doğa yürüyüşü yapabilir, güzel deniz - havuzda yüzebilir, manzaranın tadını çıkartıp fotoğraflar çekebilir, olta balıkçılığı yapabilir, tesisin düzenlediği partilere katılabilir ve çeşitli yiyecek – içecekleri deneyebilirsiniz.

Sahil Kamp İstanbul

Alan Özellikleri

Kalacağınız yer de; “elektrik, su, wc, wifi, duş, ateş – mangal alanı, büfe, çamaşır makinesi, kahvaltı, cafe, soyunma kabini, plaj, çardak, bulaşık makinesi, havuz, lokanta, market, otopark, şarj aletleri, bebek bakım odası, çocuk alanı, yaşlılara uygun alan, buzdolabı, mutfak, koşu parkuru, yürüyüş yolu, masa – sandalye” gibi ihtiyaçlarınız tesis tarafından karşılanmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz alan özelliklerinin ayrıntılı bilgisi fiyatlar dahil web sitemizde bulunmaktadır.

Sahil Kamp İstanbul

Sahil Kamp İstanbul
Sahil Kamp İstanbul
Kullanıcı Puanı 3.6

Sahil Kamp İstanbul

İstanbul / Şile / Sahilköy 2164197440
Çadır Kiralama 100
Bungalov 250
Çadır Alanı 50
Konukevi (Günlük) 250
Hobbit Evleri 300
Bungalov 2 Yataklı 350
Taş Ev 750
Villa 600
Karavan Alanı 140
Çadır Alanı + Kahvaltı 70
Kütük Bungalov 300
Koza Bungalov 250

Tarih 2021-06-06 15:05:00

Önceki Yazısı Glamping Nedir? Sonraki Yazısı Muğla Karavan Parkları
Sahil Kamp İstanbulİstanbulKamp2021
Yorumlar
Yorum Yok