Gezilesi Yerler Doğa Yürüyüş Parkuru

Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Aytepe Beşkayalar Yuvacık Barajı

Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Simon'un Sırtı

Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 132

Simon'un Sırtı (8Km.) Başiskele’ye bağlı Yuvacık bölgesi ile Bahçecik bölgesi arasında yükselen bölge, yöre halkı tarafından Simon'un Sırtı olarak adlandırılıyor. Kocaeli'de doğa yürüyüş parkurları içerisinde en güzel manzaraya sahip parkurlardan biride burasıdır. Bölge coğrafyasını oluşlturan tüm etkenler buradan görülebilir. İzmit Körfezi'ni kuş bakışı görebilmenin yanında, Sapanca Gölü ve Kartepe zirve manzaraları görülebilir. Yürüyüş Yönü ve Parkurun Başlangıç Noktasına Ulaşım: Pekçok grup bu parkura Karaaslan tesislerinden başlar ve Yuvacık'ta tamamlar. Bununl..

Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Aytepe Beşkayalar Yuvacık Barajı

Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Aytepe Beşkayalar Yuvacık Barajı

Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 101

Aytepe - Beşkayalar - Yuvacık Barajı (12Km.) Kocaeli'de doğa yürüyüş..

Gölyayla -Sakarya

Gölyayla -Sakarya

Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 108

  Gölyayla (Çamlıca Gölü) (1200mt) Ulaşım: Düzce yönünden Hende..

Sarıkamış Yürüyüş Parkurları - Kısa Rotalar
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 189
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Rize Yaylaları - Yürüyüş Rotaları
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 134
  Rize il sınırında yer alan eski göç yolları ve yayla patikalarının neredeyse bin kilometreye varan bir rota oluşturduğu göz önüne alınırsa, bu re..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/gezilesi.php(843): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20