Gezilesi Yerler Yurtiçi

Türkiye'nin Milli Parkları-4

Ilgarini Mağarasına Yürüyüş Yolu Yapıldı

Bünyami̇n ŞAHİN 3 gün önce Yorumlar 91

Yürüyüş Yolu Tamamlanan Ilgarini Mağarası Turizme Açıldı Haber : Kastamonu Gazetesi - 20 Aralık 2019 Kastamonu sınırları içerisinde yer alan Küre Dağları Milli Parkı'ndaki 250 metre derinliğe sahip Ilgarini Mağarası'na ulaşmak için yürüyüş yolu yapılarak, turizme açıldı. Küre Dağları Milli Parkında’ki 250 metre derinliği ile dünyanın en derin 4’üncü mağarası olan Ilgarini, Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürlüğü’nün çalışmaları neticesinde turizme kazandırıldı. Ekim 2019'da başlayan yürüyüş yolu çalışmalarında zorlu parkur boyunca kayalara 9 bin 500 adet vi..

Türkiye'nin Milli Parkları-4

Türkiye'nin Milli Parkları-4

Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 64

  Türkiye'nin Milli Parkları-4 Dünya üzerindeki ilk resmi korunan ..

Türkiye'nin Milli Parkları-3

Türkiye'nin Milli Parkları-3

Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 48

  Türkiye'nin Milli Parkları-3 Dünya üzerindeki ilk resmi korunan..

Yalova Çınarlı Hıyaban
Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 32
  Doğa harikası olan Termal Kaplıcalarını Yalova’ya bağlayan Termal-Yalova Çınarlı Yolu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK döneminden günümüze kadar yol..
Türkiye'nin Milli Parkları-2
Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 57
  Türkiye'nin Milli Parkları-2 Dünya üzerindeki ilk resmi korunan alan çalışmaları, ABD tarafından gerçekleştirilmiş olup, bu çalışmalar kap..
Türkiye'nin Milli Parkları-1
Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 64
  Türkiye'nin Milli Parkları-1 Dünya üzerindeki ilk resmi korunan alan çalışmaları, ABD tarafından gerçekleştirilmiş olup, bu çalışmalar kap..
Yalova Karaca Arboretum Canlı Ağaç Müzesi
Bünyami̇n ŞAHİN 2 hafta önce Yorumlar 54
  Karaca Arboretuma Hayrettin Karaca tarafından 13,5 hektar arazi üzerinde kurulmuştur. Peyzaj ağırlıklı, koleksiyon bir Arboretum karakterinde olu..
Şehir İçi Gezi Rotaları - Yedi tepeli İstanbul
Bünyami̇n ŞAHİN 3 hafta önce Yorumlar 116
   Şehir İçi Rotalar - Yedi tepe İstanbul Kadim Roma uygarlığının başkenti gibi İstanbul da yedi tepe üzerine kuruludur. İstanbul tepeleri..
Şehir İçi Gezi Rotaları - Sivas
Bünyami̇n ŞAHİN 1 ay önce Yorumlar 85
   Şehir İçi Rotalar - Sivas Sivas'ta görülecek yerlerin hemen hepsi merkeze (Cumhuriyet Meydanı) çok yakın, yürüme mesafesindedirler...
Türkiye'nin Tabiat Parkı Kamp Alanları 1
Bünyami̇n ŞAHİN 1 ay önce Yorumlar 153
  Türkiye Tabiat ve Milli Parklardaki Kamp Alanları-1 İçindekiler Listesi #1 Sakarya, Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı #2 Çata..
Yalova Yürüyen Köşk
Bünyami̇n ŞAHİN 1 ay önce Yorumlar 176
Atatürk, 21 Ağustos 1929 tarihinde İstanbul’dan Bursa’ya gitmek üzere yola çıkar. Ertuğrul yatıyla Yalova açıklarından geçerken sahilde gördüğü ulu çı..
Sardala Koyu
Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 186
  [img]2918162845[/img] Sardala Koyu, Ağva ile Kandıra'nın küçük bir köyü olan Bağırganlı arasında kalan sahil şeridindeki güzel bir koy. Es..
Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Simon'un Sırtı
Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 119
Simon'un Sırtı (8Km.) Başiskele’ye bağlı Yuvacık bölgesi ile Bahçecik bölgesi arasında yükselen bölge, yöre halkı tarafından Simon'un Sırtı..
Kocaeli Yürüyüş Parkurları - Aytepe Beşkayalar Yuvacık Barajı
Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 89
Aytepe - Beşkayalar - Yuvacık Barajı (12Km.) Kocaeli'de doğa yürüyüş parkurları içerisinde belkide en bilineni Aytepe parkurudur. Sağlıklı her ..
Sarıkamış Jeep Safari-Manzaralı Yol Parkurları
Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 59
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Türkiye'nin Tabiat Parklarının Listesi
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 63
  ABÇDEGHIİKMORSŞTUYZ Türkiye'deki Tüm Tabiat Parklarının Listesi Sıra No İl Tabiat Parkı ..
Türkiye'nin Milli Parklarının Listesi
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 86
  Türkiye'deki Tüm Milli Parklarının Listesi Sıra NoMilli Park Adıİl 1Ağrı Dağı Milli ParkıAğrı Iğdır 2Aladağlar Milli ..
Gölyayla -Sakarya
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 74
  Gölyayla (Çamlıca Gölü) (1200mt) Ulaşım: Düzce yönünden Hendek ilçesi, Sakarya yönünden ise Akyazı ilçsi üzerinden Çamlıca beldesine gel..
Sarıkamış Yürüyüş Parkurları - Uzun Rotalar
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 48
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Sarıkamış Yürüyüş Parkurları - Kısa Rotalar
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 162
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Rize Yaylaları - Yürüyüş Rotaları
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 113
  Rize il sınırında yer alan eski göç yolları ve yayla patikalarının neredeyse bin kilometreye varan bir rota oluşturduğu göz önüne alınırsa, bu re..
Rize - İkizdere Yaylaları
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 228
  İkizdere ilçesinin yaylaları Cimil ve Anzer çevresinde toplanır. Cimil tarafındakiler Çağırankaya, Küçükdere ve Cimil; Anzer bölümündekiler ise M..
Rize - Çamlıhemşin Yaylaları
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 80
  'Rize’nin en çok yaylaya ev sahipliği yapan ilçesi’ unvanını taşıyan Çamlıhemşin, adeta bir yaylalar cennetidir. Özellikle Fırtına Vadisi ve ..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/gezilesi.php(842): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20