Misi Kamp Ve Karavan Parkı

Bursa, Nilüfer, Misi Köyü Kamp ve Karavan Parkı

BÜNYAMİN ŞAHİN

BÜNYAMİN ŞAHİN 6 ay önce yazdı

Misi Kamp Ve Karavan Parkı

Bursa, Nilüfer, Misi Kamp ve Karavan Parkı

Gümüştepe Mahallesi’nde, Nilüfer Çayı kenarında 12 dönüm üzerinde Nilüfer Belediyesi tarafından kurulan Bursa’nın ilk karavan tesisi, ilçenin turizm çeşitliliğini yansıtan en özel örnekler arasındadır.

2018 yılında yenilenen Misi Kamp Karavan yemyeşil doğal ortamı ve sıcak yüzüyle, Bursa’nın en eski yerleşim alanlarından biri olan Misi Köyü girişinde. Şehir merkezine 15 dk. kadar yakın ama günlük hayatın tüm zorluklarından kilometrelerce uzak.

Misi kamp ve Karavan Alanında Kamp Yapanlar (By: Gülşen Işıltan)

Misi Kamp Ve Karavan Parkı

Yerli ve yabancı karavan tutkunlarını tarihî Misi Mahallesi ile buluşturan 40 karavan kapasiteli tesiste sosyal tesis, restoran ve içinde WC, duşlar, lavabolar. Sıcak ve soğuk su, mutfak, çamaşır makinesi, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır. Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Tesisin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmıştır. Kamp alanı 1 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır. Tesis günübirlik piknik, kamp vb imkanları da sağlamaktadır.

Adres : Gümüştepe Mahallesi, Çaylar Caddesi, No:6/B 16110 Nilüfer - Bursa
İletişim : 0552.469 0050
E-Posta : info@misikampkaravan.com

destekleyici kaynaklar
Nilüfer Belediyesi Mysia Yolları
misikampkaravan


Tarih 2020-06-25 11:11:44

misikaravankampbursanilüfer
Yorumlar
Yorum Yok