Blog Malzeme

Doğa Faaliyetlerinde 10 Temel Malzeme

Günübirlik Doğa Yürüyüşü İçin Gerekli Malzemeler

Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 558

Bir doğa yürüyüşünde çeşitli maksatlarla şehirde yapılan yürüyüşlere göre daha farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Şehir parkında, modern yaşam imkanları içinde, güvenli bir ortamda yapılan yürüyüşlerde daha çok konfor, görsellik, marka vb olgular tercih edilirken bir doğa yürüyüşünde yaşanabilecek bir olumsuzluk durumunda kişiyi normal hayatına ulaştırabilecek şey öncelikle malzemenin varlığı, sağlamlığı, teknik üstünlüğü, kullanabilme yetisi vb maddeler öne çıkar. Bu makalede doğa yürüyüşüne yeni başlayan kişiden grup sorumlusuna kadar ihtiyaç duyulabilecek malzeme öneri listelerini bulabili..

Doğa Faaliyetlerinde 10 Temel Malzeme

Doğa Faaliyetlerinde 10 Temel Malzeme

Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 257

  Bu listedeki 10 temel malzeme kırsala/doğaya/dağa adım attığınızda, ..

Keyif Kampı Çek Listesi - Kampa Ne Götürmeli

Keyif Kampı Çek Listesi - Kampa Ne Götürmeli

Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 192

  Keyif Kampı Kontrol Listesi Kamp, aileniz, arkadaşlarınız hatta k..

Doğru Çorap Seçimi Ve Giyimi - InfoGrafik
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 163
  Doğru çorap seçildiğinde atılan her adım rahat ve keyifli hale gelir. Yapılan etkinliğin türüne ve mevsimine göre farklı çorap seçilmelidir. D..
9 Canlı Ol - Kişisel Kamp Eşyaları
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 149
  Kişisel Kamp Eşyaları  Mükemmel bir ekipman kombinasyonu sadece deneme ve yanılma yoluyla oluşturulabilir. Yolculuğa başlamadan önce son k..
9 Canlı Ol - Ayakkabı Seçimi
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 132
  Doğru Ayakkabı Seçimi  İnsan vücudu ağırlığın iki ayağa dağılması üzerine tasarlanmıştır, dolayısıyla ayaklar sürekli basınç altındadır. S..
9 Canlı Ol - Doğru Kıyafet Seçimi
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 153
  Doğru Kıyafet Seçimi  İçinde bulunduğumuz doğal koşullara uygun kıyafetleri nadiren tercih ederiz. Şehir hayatımızda yer alan ısıtma ve ha..
Doğa Yürüyüşü Ayakkabı Bot Tipleri: Artıları Ve Eksileri
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 173
Yürüyüş Sandaletleri ARTILARI; Gelişmiş nefes alabilirlik | Yalınayak gibi bir his; araziyi daha iyi hissetme | Daha kolay dere ve su geçiş..
Yürüyüş Botları Nasıl Seçilir?
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 283
Bir yürüyüş botu bulmak kolaydır. Fakat kendinize uygun mükemmel yürüyüş botlarını seçmek biraz ilgi birazda bilgi sahibi olmayı gerektiren bir süreçt..
Doğru Sırt Çantası Seçimi ve Çantanın Sırta Doğru Takılması İçin Ayarlar
Bünyami̇n ŞAHİN 7 ay önce Yorumlar 437
Sırt Çantasının Arka Uzunluğu ve Kişinin Gövde Uzunluğu Sırt uzunluğunuz boyunuzla değil gövde (vücudun üst kısmı) uzunluğunuzla ilgilidir. Birçok ..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_blog.php(862): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20