Blog Yürüyüş

Trans Mysia Parkurları

Mysia Doğa Yürüyüş Rotaları

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 178

Bursa, Nilüfer, Mysia Yürüyüş Parkurları Mysia Yolları projesi Nilüfer’in güney kırsalındaki Misi (Gümüştepe), Ulubat Gölü kuzey batı ucundaki Uluabat ve Mudanya’nın batısındaki Kapanca Antik Limanı arasında kalan 73 köy ve mahalleyi birleştiren, toplamda 857 km. uzunluğundaki rotalardan oluşmaktadır. 27 doğa yürüyüşü, 18 dağ bisikleti ve 5 at biniciliği parkurundan oluşturulan Mysia Yolları Rotaları, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Mudanya ve Orhaneli ilçelerine uzanarak konuklarını büyüleyici bir doğa, tarih ve kültür yolculuğuna çıkarır. Mysia Yolları, Antik Çağ Anadolu sakinler..

Trans Mysia Parkurları

Trans Mysia Parkurları

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 109

Bursa, Nilüfer, Mysia Yürüyüş Parkurları Mysia Yolları projesi Nilüfer’i..

Yalova Doğa Yürüyüş Parkurları

Yalova Doğa Yürüyüş Parkurları

Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 166

  Parkurların anlatımında GPS kayıtları için tercih edilen rotalar es..

Günübirlik Doğa Yürüyüşü İçin Gerekli Malzemeler
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 552
Bir doğa yürüyüşünde çeşitli maksatlarla şehirde yapılan yürüyüşlere göre daha farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Şehir parkında, modern yaşam imkanl..
Günlük Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 140
  Doğa Yürüyüşünün Bilinmesi Gereken13 Faydası Doğanın İçinde Olursunuz Doğa yürüyüşün temel amacı doğal çevre, alan ve kırsal kültürle..
Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 164
  Dakikalar 20 dk. Hergün yapılacak 20 dakikalık yürüyüş vücudunuzun yılda 3kg vermesine yardımcı olur 45 dk. Her..
Doğa Yürüyüşünün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 136
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN SAĞLIĞA 10 FAYDASI Şehirlerde yaşayan pekçok kişinin hala sağlık yardımı almasını gerektirecek kadar hareketsiz bir yaşam sür..
Doğa Yürüyüşü İçin Faydalı Bilgiler
Bünyami̇n ŞAHİN 8 ay önce Yorumlar 153
Doğa yürüyüş sporu özel yetenek gerektirmese de, yediden yetmişe sağlıklı herkesin yapabildiği bir spor da olsa yinede bilgi edinilmeli, eğitim veya s..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_blog.php(862): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20