Blog Sporlar

Tek Şarkılık Egzersizler 3

Yalova Bisiklet Parkurları - Zor Parkurlar

Bünyami̇n ŞAHİN 3 hafta önce Yorumlar 49

Zorluk Derecesi Yüksek Parkurlar Yalova bölgesinde Bisiklet parkuru olacak yollar ve patikalar vardır. Bunların büyük çoğunluğu Bisiklet binen insanlar tarafından bilinmemektedir, sadece Perşembe Akşamı Bisikletçileri, Yalova M.T.B Grubu, Extreme Yalova Grubu gibi gruplar tarafından bilinmektedir. Yalovanın doğası bitki varlığı, hayvan varlığı, sürüş ortamı, seyir zevki, zemin özellikleri gibi etkinlik kalitesini artıran kıstaslar düşünüldüğünde keşfedilecek çok daha cazip parkurların olduğu tahmin edilmektedir. Yaklaşık 25 ila 30 parkur çıkarılabilir. Bölgemizde Bisiklet sporuna talep süre..

Tek Şarkılık Egzersizler 3

Tek Şarkılık Egzersizler 3

Bünyami̇n ŞAHİN 3 hafta önce Yorumlar 50

Sağlıklı bir yaşam için hareket şart. Pandemi günlerinde ve sonrasında daha..

Tek Şarkılık Egzersizler 2

Tek Şarkılık Egzersizler 2

Bünyami̇n ŞAHİN 3 hafta önce Yorumlar 47

Sağlıklı bir yaşam için hareket şart. Pandemi günlerinde ve sonrasında daha..

Günübirlik Doğa Yürüyüşü İçin Gerekli Malzemeler
Bünyami̇n ŞAHİN 1 ay önce Yorumlar 265
Bir doğa yürüyüşünde çeşitli maksatlarla şehirde yapılan yürüyüşlere göre daha farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Şehir parkında, modern yaşam imkanl..
Kamp Çadırı Seçimi
Murat SARI 2 ay önce Yorumlar 146
Bu yazı da kamp çadırı hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.   Bu yazıda tüm detaylarına göre nasıl kamp çadırı seçmelisiniz yardımcı olmaya çal..
Sarıkamış Bisiklet Parkurları
Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 59
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Keyif Kampı Çek Listesi - Kampa Ne Götürmeli
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 82
  Keyif Kampı Kontrol Listesi Kamp, aileniz, arkadaşlarınız hatta kendinizle doğada zaman geçirmek için harika bir sebeptir. Pekçok şehirde, m..
Günlük Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 51
  Doğa Yürüyüşünün Bilinmesi Gereken13 Faydası Doğanın İçinde Olursunuz Doğa yürüyüşün temel amacı doğal çevre, alan ve kırsal kültürle..
Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 66
  Dakikalar 20 dk. Hergün yapılacak 20 dakikalık yürüyüş vücudunuzun yılda 3kg vermesine yardımcı olur 45 dk. Her..
Doğa Yürüyüşünün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 60
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN SAĞLIĞA 10 FAYDASI Şehirlerde yaşayan pekçok kişinin hala sağlık yardımı almasını gerektirecek kadar hareketsiz bir yaşam sür..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_blog.php(818): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20