Blog Sporlar

Mysia Bisiklet Rotaları

Mysia Atlı Doğa Yürüyüş Parkurları

Bünyami̇n ŞAHİN 2 ay önce Yorumlar 153

Bursa, Nilüfer, Mysia Yürüyüş Parkurları Mysia Yolları projesi Nilüfer’in güney kırsalındaki Misi (Gümüştepe), Ulubat Gölü kuzey batı ucundaki Uluabat ve Mudanya’nın batısındaki Kapanca Antik Limanı arasında kalan 73 köy ve mahalleyi birleştiren, toplamda 857 km. uzunluğundaki rotalardan oluşmaktadır. 27 doğa yürüyüşü, 18 dağ bisikleti ve 5 at biniciliği parkurundan oluşturulan Mysia Yolları Rotaları, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Mudanya ve Orhaneli ilçelerine uzanarak konuklarını büyüleyici bir doğa, tarih ve kültür yolculuğuna çıkarır. Mysia Yolları, Antik Çağ Anadolu ..

Mysia Bisiklet Rotaları

Mysia Bisiklet Rotaları

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 161

Bursa, Nilüfer, Mysia Bisiklet Rotaları Mysia Yolları projesi Nilüfer’in..

Yalova Bisiklet Parkurları - Zor Parkurlar

Yalova Bisiklet Parkurları - Zor Parkurlar

Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 129

Zorluk Derecesi Yüksek Parkurlar Yalova bölgesinde Bisiklet parkuru olac..

Tek Şarkılık Egzersizler 2
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 133
Sağlıklı bir yaşam için hareket şart. Pandemi günlerinde ve sonrasında daha çok evde veya kendimize özel alanlarda bazen cep telefonlarımızda bulunan ..
Tek Şarkılık Egzersizler 1
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 126
Sağlıklı bir yaşam için hareket şart. Pandemi günlerinde ve sonrasında daha çok evde veya kendimize özel alanlarda bazen cep telefonlarımızda bulunan ..
Günübirlik Doğa Yürüyüşü İçin Gerekli Malzemeler
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 539
Bir doğa yürüyüşünde çeşitli maksatlarla şehirde yapılan yürüyüşlere göre daha farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Şehir parkında, modern yaşam imkanl..
Kamp Çadırı Seçimi
Murat SARI 5 ay önce Yorumlar 284
Bu yazı da kamp çadırı hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.   Bu yazıda tüm detaylarına göre nasıl kamp çadırı seçmelisiniz yardımcı olmaya çal..
Sarıkamış Bisiklet Parkurları
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 127
  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde değişik kişi ve kurumlarca belli standartlara uyularak yapılan çalışmalardan biri olan Sarıkamış’ta, yürüyüş par..
Keyif Kampı Çek Listesi - Kampa Ne Götürmeli
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 187
  Keyif Kampı Kontrol Listesi Kamp, aileniz, arkadaşlarınız hatta kendinizle doğada zaman geçirmek için harika bir sebeptir. Pekçok şehirde, m..
Günlük Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 137
  Doğa Yürüyüşünün Bilinmesi Gereken13 Faydası Doğanın İçinde Olursunuz Doğa yürüyüşün temel amacı doğal çevre, alan ve kırsal kültürle..
Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 163
  Dakikalar 20 dk. Hergün yapılacak 20 dakikalık yürüyüş vücudunuzun yılda 3kg vermesine yardımcı olur 45 dk. Her..
Doğa Yürüyüşünün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 134
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN SAĞLIĞA 10 FAYDASI Şehirlerde yaşayan pekçok kişinin hala sağlık yardımı almasını gerektirecek kadar hareketsiz bir yaşam sür..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_blog.php(862): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20