Blog Sağlık

Bunu Biliyormusunuz - Ters Plank

Bunu Biliyormusunuz - Squat

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 137

  [img]3246296884[/img]   [img]3073415405[/img] Squat hareketi kalça ve altındaki bölgelerin hareketliliği ve kas gelişimi için son derece etkilidir. Doğru formdaki bir derin squat, atletik performansınızın gelişimine büyük katkı sağlar. Squat Nasıl Yapılır? Uygun Duruş, Çeşitleri ve Yaygın Hatalar Egzersizin hedefleri: Üst bacak, arka bacak ve kalça kasları Ekipman: Ekipmansız veya halter Zorluk seviyesi: Başlangıç seviyesi Squat fitness hocaları ve atletlerin her programa dahil ettikleri temel kas güçlendirme hareketlerden biridir. Bacakları ve kalçaları hız..

Bunu Biliyormusunuz - Ters Plank

Bunu Biliyormusunuz - Ters Plank

Bünyami̇n ŞAHİN 3 ay önce Yorumlar 211

  [img]336906052[/img]   [img]4182710850[/img] Ters p..

Egzersizle Selülitten Nasıl Kurtulunur

Egzersizle Selülitten Nasıl Kurtulunur

Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 127

  Selülit, cildinizi portakal kabuğu gibi engebeli ve çukurlaştıran kozm..

Korona Sonrası Doğa Yürüyüşleri Nasıl Olacak?
Bünyami̇n ŞAHİN 4 ay önce Yorumlar 480
Türkiye'de ilk vakanın görüldüğü 11 mart 2020'den bu yana Korona virüs salgını nedeniyle herkesin kendisini mümkün olduğunca izole ettiği bugü..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 10 - Pratik İlkyardım Fikirleri
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 224
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 10 - Pratik İlkyardım Fikirleri Doğada spor yapan her kişi asgari temel il..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 9 - İleri Seviye Rahatsızlıklar
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 134
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 9 - İleri Seviye Rahatsızlıklar Doğada spor yapan her kişi asgari temel il..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 8 - Tamam mı, Devam mı?
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 141
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 8 - Tamam mı, Devam mı? Doğada spor yapan her kişi asgari temel ilk yardım..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 7 - Çevresel Tehditler
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 174
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 7 - Çevresel Tehditler Doğada spor yapan her kişi asgari temel ilk yardım ..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 6 - Diş Sorunları
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 143
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 6 - Diş Sorunları Doğada spor yapan her kişi asgari temel ilk yardım bilgi..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 5 - Mide, Bağırsak Rahatsızlıkları
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 143
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 5 - Mide, Bağırsak Rahatsızlıkları Doğada spor yapan her kişi asgari temel..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 4 - Hayvan, Böcek Isırmaları, Sokmaları
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 211
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 4 - Hayvan ve Böcek Isırmaları, Sokmaları Doğada spor yapan her kişi asgar..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 3 - Kırık, Çıkık ve Burkulmalar
Bünyami̇n ŞAHİN 5 ay önce Yorumlar 287
Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 3 - Kırıklar, Çıkıklar, Burkulmalar vb Kas Zedelenmeleri Doğada spor yapan..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 2 - Büyük Yaralar
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 173
  Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 2 - Büyük Yaralar, Ağır kanamalar (Dış kanama) Doğada spor yapan her ki..
En Temel İlk Yardım Maddeleri 1 - Küçük Yaralar
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 242
  Bir Doğa Yürüyüşçüsünün Bilmesi Gereken En Temel İlk Yardım Maddeleri 1 - Küçük Yaralar Doğada spor yapan her kişi asgari temel ilk yardım bi..
Günlük Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 137
  Doğa Yürüyüşünün Bilinmesi Gereken13 Faydası Doğanın İçinde Olursunuz Doğa yürüyüşün temel amacı doğal çevre, alan ve kırsal kültürle..
Yürüyüşün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 163
  Dakikalar 20 dk. Hergün yapılacak 20 dakikalık yürüyüş vücudunuzun yılda 3kg vermesine yardımcı olur 45 dk. Her..
Doğa Yürüyüşünün Sağlığa Faydaları
Bünyami̇n ŞAHİN 6 ay önce Yorumlar 134
  DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN SAĞLIĞA 10 FAYDASI Şehirlerde yaşayan pekçok kişinin hala sağlık yardımı almasını gerektirecek kadar hareketsiz bir yaşam sür..
Doğa Yürüyüşü İçin Faydalı Bilgiler
Bünyami̇n ŞAHİN 8 ay önce Yorumlar 149
Doğa yürüyüş sporu özel yetenek gerektirmese de, yediden yetmişe sağlıklı herkesin yapabildiği bir spor da olsa yinede bilgi edinilmeli, eğitim veya s..
Donma ve İlk Yardım
Bünyami̇n ŞAHİN 9 ay önce Yorumlar 1465
Donma Nedir ve Donma Belirtileri Nelerdir? Aşırı soğuk nedeni ile soğuğa maruz kalan bölgeye yeterince kan gitmemesi ve dokulardaki kanın pıhtıla..

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[23000]: Integrity constraint violation: 1048 Column 'h_deger' cannot be null in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php:20 Stack trace: #0 /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php(20): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/dogadakiler.com/public_html/y_blog.php(862): include('/home/dogadakil...') #2 {main} thrown in /home/dogadakiler.com/public_html/blog_hit.php on line 20